The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V40 въпрос за подгрев седалки и подгрев огледала.

#1
Честит 1-ви сняг колеги. Днес като запалих колата и ми показа една звездичка на дисплея и пишеше "-1градус", подгревът на седалката ми беше пуснат. Приятна изненада Smile Някой знае ли под каква външна температура при запалване, автоматично се включва и подгрев седалки? Да уточня, че само моят подгрев при запалването се включи автоматично, бях сам в колата, явно отчита, че на другата седалка е нямало човек. Логично. Имам и подгреви на страничните огледала, как да разбера дали са се включили и те? Имам бутон за подгрев на задното стъкло, възможно ли е да е от него? Колата е V40 II 2004г. Книжката на колата я прегледах, търсих и във форума инфо, но не намерих. Затова пускам тема. Весели Празници! Smile
Reply

#2
Страничните огледала се включват от един и същи бутон със задното стъкло.
За автоматично включване на седалките при определена температура не знам.
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#3
Spurs Wrote:Страничните огледала се включват от един и същи бутон със задното стъкло.
За автоматично включване на седалките при определена температура не знам.
Поздрави!
Да,така е.Мисля,че при температура под +2 градуса се включва автоматично подгрева на тая седалка,на която има гъз :mrgreen: Тая опция се включва/изключва като се задържи натиснат бутона за подгрева,докато примига светодиодчето 3 пъти.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)