The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
съединител-модел

#1
Волвото ми по талон е 75 КВ. 1721 КУБ.дата на първа регистрация 1994 април. с фейслифта е .Проблема е ,че производството на този модел
приключва 1992 и е със старата решетка,а моя е с новата ..няма такъв модел в ауто-дата и където и да съм търсил.Въпроса ми е комплект съединител за кой модел да поръчам и тъй като искам да е възможно най-евтиния да дадете някакви мнения за ментетата колко издържат ...година-две ?! Моя боксува вече повече от година и не знам кога ще ме остави на пътя
Reply

#2
Дай един VIN на колата за да проверя.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#3
Ако още си буксу̀ваш търси по номера на двигателя, най-вероятно B18EP (или F3N на рено).
Аз намерих в сайт за обяви валео, маде у франсе, за 100 и няколко лв. (за този двиг. номера му е 006730). По номера на съединитела ще намериш разни парт каталог сайтове, в които са описани основните размери и има списък с аналози (някои не съвпадат обаче, само са с близки размери).
Ако ще се сменя от някой друг - остави покупката на мастора. Вероятно няма да търси най-евтиното, но ако сбърка модела ще го смени веднага. Или си остава за негова сметка.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)