This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Запалителни свещи
Здравейте колеги.Искам да попитам за един проблем със запалителните свещи на волво с 40 2.0 16v 1996 g. 140 k.s.Проблема е че пука порцелана на свещите за кратко време.Не ми мени оборотите и не ми прекъсва.Някой знае ли от какво може да е?И какви са подходящите свещи за този мотор.Пробвал съм Bosch i NGk.Благодаря.
Цитирай
Thanks given by:
Lubopanov написа:Здравейте колеги.Искам да попитам за един проблем със запалителните свещи на волво с 40 2.0 16v 1996 g. 140 k.s.Проблема е че пука порцелана на свещите за кратко време.Не ми мени оборотите и не ми прекъсва.Някой знае ли от какво може да е?И какви са подходящите свещи за този мотор.Пробвал съм Bosch i NGk.Благодаря.
Вземи си оригинални от МП - около 50-55 лева са комплект.
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Както ти каза колегата си вземи от Мото-Пфое. Не стига че са хубави ами са и евтини. На тази цена посмъртно не можеш да си вземеш триполюсни добри свещи. А и бобините ти на обичат калпави свещи.

Я към старите кучета-медалисти. Sagem ли правиха свещите, май за тях ми се върти в главата нещо.
V40 B4204S '97
Цитирай
Thanks given by:
Karlsson написа:Sagem ли правиха свещите, май за тях ми се върти в главата нещо.
Различно за различните двигатели - за турбинирани съм виждал немски(най-вероятно BOSCH), за мойта 40-ка са френски - или са NGK или Sagem...
Цитирай
Thanks given by:
Благодаря за съдействието,,ще пробвам.
Цитирай
Thanks given by:
Cavalera написа:
Karlsson написа:Sagem ли правиха свещите, май за тях ми се върти в главата нещо.
Различно за различните двигатели - за турбинирани съм виждал немски(най-вероятно BOSCH), за мойта 40-ка са френски - или са NGK или Sagem...
NGK не са ли японски? :?
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Моята дойде от Германия с един комплект триполюсни NGK в багажника, на които пишеше Made in France ...
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)