The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поредната дивотия - Ъпгрейд на дисплея за навигацията

#21
Тишо ако решиш да правиш друга дивотия по Вола ,защо не ми дадеш сегашното чудо на мен Smile Много ще се радвам ако и аз имам нещо подобно във Вола Smile
п.п. Много добре се е получило според мен .БРАВО Smile
"Акъла" е единственото нещо , което можеш да го даваш без да го имаш !
Reply

#22
kraz_extreme Wrote:Тишо ако решиш да правиш друга дивотия по Вола ,защо не ми дадеш сегашното чудо на мен Smile Много ще се радвам ако и аз имам нещо подобно във Вола Smile
п.п. Много добре се е получило според мен .БРАВО Smile

В момента имам излишно старото чудо, но е 5 инчов екран и малко кофти видимост на слънце.
Пълноценна навигация е, даже има и Bluetooth. Smile
Ако някой го иска да си казва.

Преди няколко месеца пристигнаха няколко бройки ето такива:
http://www.quectel.com/product/prodetail.aspx?id=30
Като ми остане повечко време ще свържа един към портокаловия пай(orange pi - защо ги кръщават така не ме питайте и аз все още не знам...) и ще пробвам какъв ще е резултата.
Хубавото е, че портокалчето може да работи с два монитора едновременно. Тоест на този в таблото ти върви навигацията например а на втори монтиран някаде отзад Пингвините от Мадагаскар. :mrgreen: Проц-а му е достатъчен за да работи с два видео потока. Wink
Reply

#23
Tisho Wrote:Защо ги кръщават така не ме питайте и аз все още не знам...)
Защото малиновият и банановият пай са заети Smile
То късно вече, но понеже казвате, че малината няма Андорид, мислил ли сте за Odroid? Корейски едночипов PC е, по-мощен от плодовите пайове. Не знам най-мощният вариант дали може да върви без вентилатор обаче. А ако искате сини екрани, скоро излиза Intel UP, на който може и "Прозорци 10" да подкарате Wink
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#24
Вероятно скоро ще се появи Android за Raspberry pi 3, въпрос на време е.
Reply

#25
Портокалчето е достатъчно - четери ядрено с 1GB рам DDR3. Качил съм му андроид и бях пуснал за проба 3D филм. Възпроизвеждаше си го без никакви проблеми.
Единствения кусур е, че ще му трябва добро охлаждане.
Reply

#26
Братушките за направили нещо много яко според мен.
Но не казват как, за съжаление Smile
https://www.youtube.com/watch?v=nYSzNGCnIyw
Има и един интересен, сравнително прост вариант с вграден смартфон, като камерата може да се използва за видеорегистратор. Чудя се само как да се закачи към него камерата за задно виждане ?
https://www.youtube.com/watch?v=Zz32Wqc8G18
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)