The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
НОВО нясто за Нощни Гонки в София NEW

#71
s0me0ne Wrote:
bojurishte Wrote:На 31 Август, 1-ви и 2-ри Септември Нощната Писта няма да работи, тъй като има дневни състезания с измервателна апаратура, организирани от БФДР.
Нищната Писта ще отвори в Понеделник (3-ти Септември), като началният час отново ще е 20:00ч

Да ама не. Бяхме там 3 пълни коли с хора и нямаше никой друг освен 2 БМВ-та. За сметка на това си направихме драг с бутане на коли. Беше забавно Smile


Така си е Big Grin
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#72
s0me0ne Wrote:
bojurishte Wrote:На 31 Август, 1-ви и 2-ри Септември Нощната Писта няма да работи, тъй като има дневни състезания с измервателна апаратура, организирани от БФДР.
Нищната Писта ще отвори в Понеделник (3-ти Септември), като началният час отново ще е 20:00ч

Да ама не. Бяхме там 3 пълни коли с хора и нямаше никой друг освен 2 БМВ-та. За сметка на това си направихме драг с бутане на коли. Беше забавно Smile


Така си е Big Grin
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#73
Моето мнение.

Тва дето го прявят ''рейсърите'' на пистата си е чиста проба СЕЛЯНИЯ,
(нека не забравяме че състезателните коли приличат на нашите само по формата на гумите и волана) но аз нямам нищо против някои друг да си троши колата а аз да гледам.

Тва дето го правят организаторите пък си е достойно за уважение. Евала момчета!!!
Мисля че трябва да има пове4е такива места за мерене на пи6ки които да не са по улиците на София.

Темата няма нужда от затваряне а от повече гледни точки нали се пак за тва е форумът

...ама се пак си е селяния ... :wink:
Reply

#74
Моето мнение.

Тва дето го прявят ''рейсърите'' на пистата си е чиста проба СЕЛЯНИЯ,
(нека не забравяме че състезателните коли приличат на нашите само по формата на гумите и волана) но аз нямам нищо против някои друг да си троши колата а аз да гледам.

Тва дето го правят организаторите пък си е достойно за уважение. Евала момчета!!!
Мисля че трябва да има пове4е такива места за мерене на пи6ки които да не са по улиците на София.

Темата няма нужда от затваряне а от повече гледни точки нали се пак за тва е форумът

...ама се пак си е селяния ... :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)