The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ремапване на S80 T5 - 2003г

#1
Здравейте ,
Решил съм да ремапна спреляка.Ония ден погледнах, че турбото надува 0.4 и депресирах.
Двигателя е Т5 180 коня .Та на въпроса - с какво се ремапва тоз параход , че незнам какъв прогаматор да си купя .
Ще го засилвам , не се издържа Smile
Мерси предварително .
Само за инфо - не съм в България , а в Ирландия
Reply

#2
Добре де , ако е толкова секретно може и на лично .Нали не си милите,че ще взема на някой хляба Smile
Reply

#3
Аз нещо немога да намеря инфо за твоята кола при тунингите. Най-вероятно трябва да се сменя турбо и тогава да се ремапва.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#4
Позволи ми да не се съглася с теб.Турбото ми вее въздуха само на 0.4 , мисля да го позасиля до към 0.8 но си трябва и буст котрол маповете да се пипнат .Торк лимитерите и малко предварение .
На мене ми трябва малко инфо просто с какъв програматор се ремапва .Тука интернета е малко ограничен и не можеш да намериш това което търсиш .А много сайтове не бачкат .Да не говорим за Български.
Ще питам в Еку проджект . Тука явно който знае не му се споделя , ако някой знае въобще .
Мерси все пак за помоща .Като намеря инфо и имам резултат ще шерна информацията да си знете .
Reply

#5
Виж при основните тунинг фирми на Волво: BSR и SAM
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#6
Ама аз не искам някой да ми я направи , не че ми е скъпо или нещо друго .Искам сам да си я направя . Направил съм десетрки колко пък едно Волво ли ще се опъне Smile.Просто ми трябва малко помошт от колега който го е правил , да не откривам топлата вода ама ако се наложи ще почнем от нулата .
Reply

#7
Май от нулата ще трябва, защото тук се броят на пръстите на едната ръка тези които го могат, ама защо си траят незнам.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#8
Виж какъв ти е компа би трябвало да е мотроник 7. След това си намираш програматор за него и си готов щом му разбираш.
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply

#9
Аз за Сааба си имам програматор по CAN Шината , ама там е Трионик , тука Бош .Ще видим какво ще излезе .Днеска дойде едно програматорче ама греда малко.Много ми е нов лаптопа с USB3.0 и Windows 7 и не ще да откине .Ще търся нещо с с XP и дърто че бачкат по стъбилно при програмиране .
Reply

#10
Има и много по лесен начин . Електрониката на този кола успешно се справя с налягане около 0,8- 1бар. Намери си Актуатора на уейстгейта , натегни го докато постигнеш желания резултат (около 0,6-0,8 все пак и турбото не е първа младост) Съвет 1 вземи си буст метър , за да следиш внимателно налягането. (китайците вървят по 20-30 лева) .Не и давай рязко газ... преди да си сигурен че си на желаното налягане. Съвет 2 - Силиконови маркучи....( китайци - 120 кинта качеството е приемливо) оригиналните се предават много бързо при налягане над 0,8...Ако имаш въпроси 0888577822.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)