The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за покупка на Volvo S60 D5

#81
Здравейте, както знаете, колкото хора, толкова мнения. Затова има и толкова марки коли!
Аз лично карам S60 D5 и съм впечатлен, а по-важното е, че продължавам да се впечатлявам от тази кола всеки ден.
Двигателят е по-икономичен от конкурентните дизели, а върви и звучи като бензинов.
Оборудването е направено така, че по инстинкт намиреш всичко, което ти е необходимо. На мен ми трябваха 45мин, за да си свикна с колата.
Поддръжката е скъпа, но ако попаднеш на здрав екземпляр ще се ограничи до профелактика и консумативи.
Частите също не са проблем. Има вносители и дистрибутори на оригинални части на цени по-човешки от тези в МП!
Не му мисли много- колата е едно истинско бижу!
"If you change the way you look at things, the things you look at change!"
Reply

#82
Ами и аз да кажа чам тези дни и съм на ръба за волво с60 !
Но мисля осхте малко да изчам във момента за
покупка на кола е малко труден период !
Само добри отзиви чувам за с 60 така че ! .... Big Grin
Reply

#83
Не знам много за другите коли, но за волвото мога да кажа, че е много здрава, икономична и удобна кола с мощен двигател- D5. Досега не съм имал проблеми с нея. Единствения минус е че не е много маневрена, но на пътя е убиец.
Reply

#84
Това, че не еманеврена за мен е + , защото така жена ми НЕ иска да я караSmile)))
"If you change the way you look at things, the things you look at change!"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)