This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Свещи
Здравейте колеги!
Какви свещи бихте ми препоръчали за 850 Т5?
Цитирай
Thanks given by:
Здравей, само оригиналните.
Пробвах всякакви, най-добре е от мото-пфое.
Цитирай
Thanks given by:
Само по спесификация - Champion RC7GYC (EON) или Bosch FR7DC. Не си прави никакви други експерименти, просто няма де се получи...
Цитирай
Thanks given by:
А как са,като цена?
Цитирай
Thanks given by:
Stoyanpol написа:Здравей, само оригиналните.
Пробвах всякакви, най-добре е от мото-пфое.

Съгласен съм с колегата. Ако все пак решиш да експериментираш ето ти и още един вариант : <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.ngk.de/nc/en/product-finder/produktfinder/PKW/ZK_BENZINER/">https://www.ngk.de/nc/en/product-finder ... _BENZINER/</a><!-- m -->
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1994 Daewoo Tico - carb., automatic, 41hp., 59Nm. - Пинко
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Цитирай
Thanks given by:
SAMUIL написа:А как са,като цена?
Около 70 лева комплекта.
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Моята беше с бош, но бройката е над 20лв., вървеше отлично, оригиналните да ти ги търсят по шаси, че има за с турбо и за без турбо, под 80лв. няма да са, по спомен бяха около 150, но може да греша, оригиналните кабели са на марката Буги Корд(френски), техКо може да успеят да ти ги внесат
Цитирай
Thanks given by:
Моите ми излязоха към 50-60лв с отстъпката, иначе бяха 28лв. за брой NGK iridium. Подобни ги дават и за твоята от линка няколко поста по-нагоре. Нямам никакви проблеми до момента.
Цитирай
Thanks given by:
Понеже двигателя е много капризен откъм свещи, преди няколко години си взех оригинални от МП за около 115-120 лв. по спомен. Никакви грижи до този момент. Сменят се на 75 000 км., макар,че колата ми дойде на 160 000 х. и никога не бяха сменяни и работеше, като часовник.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Цитирай
Thanks given by:
PlimP написа:Моята беше с бош, но бройката е над 20лв., вървеше отлично, оригиналните да ти ги търсят по шаси, че има за с турбо и за без турбо, под 80лв. няма да са, по спомен бяха около 150, но може да греша, оригиналните кабели са на марката Буги Корд(френски), техКо може да успеят да ти ги внесат
Аз си взех оригинални кабели BOUGICORD от Мистер Ауто. Директно от Франция дойдоха. Бях учуден, че на тях пишеше даже Волво, едно към едно с оригиналните, само дето цената е двойно по ниска от МП.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)