The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Искам да си купя Волво S60. Моля за съвет!

#31
aloksis Wrote:Изпуснах го....отварям днес сайта на мото пфое и гледам, волвото, което си бях харесал, го няма вече...Някой го е купил под носа ми...Ако е от този клуб, моля поне да сподели впечатления...А аз повече няма да разгласявам от къде и какво съм решил да си купувам...Smile)))

Добре дошъл в клуба на изпреварените :-) и аз така преди няколко месеца си харесах ено 945 и а-да го взема и като отидох вече го нямаше, няправо си умрях от яд
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#32
aloksis Wrote:Изпуснах го....отварям днес сайта на мото пфое и гледам, волвото, което си бях харесал, го няма вече...Някой го е купил под носа ми...Ако е от този клуб, моля поне да сподели впечатления...А аз повече няма да разгласявам от къде и какво съм решил да си купувам...Smile)))

Добре дошъл в клуба на изпреварените :-) и аз така преди няколко месеца си харесах ено 945 и а-да го взема и като отидох вече го нямаше, няправо си умрях от яд
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#33
аз продавам volvo s60 d5 2004 кристални фарове 10 месец ако желаеш повече инфо. пиши на e-maila mi <!-- e --><a href="mailto:borise___@abv.bg">borise___@abv.bg</a><!-- e --> ((3 dolni cherti) пращам снимки

#34
Еи магнит ти дати гледаш ли.
PASSAT B4 2.0

#35
lambi293 Wrote:Еи магнит ти дати гледаш ли.

Човека може да ползва машина на времето и да се телепортира където си иска.Ако разполага с такава и Аз искам една за мене (само да се продава) ... Big Grin Big Grin Big Grin

#36
Не е въпросът в датите а в годините :mrgreen: Big Grin Big Grin Big Grin

#37
Само да кажа и аз искам S60, ама не моля за съвет, просто искам... Big Grin

#38
Аз пък искам новото ХС70 ама нали се сещаш...
Smile

#39
Айде на Волвото, мислим да го сменявам за ХС 90 ако има сериозен интерес може да го обсъдим преди да съм пуснал обява в мобилето.

#40
aloksis Wrote:Продава се в Мото Пфое - Волво S60, закупена от Мото Пфое през юни 2004г., т.е. ако е имала три години гаранция, тъкмо е изтекла...колата има всички екстри - кожен салон, и т.н.. 2,4 i - бензин, 170 к.с. , 80 000км....Надявам се да са реални километрите, след като е от Мото Пфое....Цената е 30 900лв. Има възможност за лизинг - първоначална вноска 9200лв. и после три години по 720лв. на месец....Никога не съм имал хубава кола, все карам разни каруци. Сега много се замислям дали да не си купя нещо подобно и моля за съвет:
Струва ли си цената, разходът висок ли е, може ли успешно да се сложи газово устройство, колко е автокаското на година, поддръжката скъпа ли е, и т.н....? Нямал съм Волво досега, а и нямам никакви приятели с такава кола, които да попитам..Алтернативата е да си купя нова кола например някоя тойота корола или опел астра за горе-долу същите пари...Жена ми предпочита нова кола, но на мен ми се ще да подкарам някакъв такъв звяр, който не мога да си позволя да си го купя нов....Според един колега, по-добре три годишно волво, отколкото нова тойота корола или опел астра... Надявам се да ме посъветвате...Поздрави!

Виж Отиди и си купи Волво С60 2.4 Д5 Smile Еи това ти трябва или ако ти се струва клас който не е за тебе земи си нещо по малко В40 примерно но С60 е голямо говедо братле... Плащи шофиьорите по улиците Smile
Ако карате ВОЛВО и не сте културен на пътя, Значи не карате ВОЛВО Wink ВОЛВО Е ВЪЗПИТАНА МАШИНА !



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)