The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Викторина - Кога за последно е сменян този бензин

#31
Ignat40 Wrote:
Tisho Wrote:Ако го пишеш този негативизъм от плажа...
Вдъхнови ме да си пусна Grave Digger! :mrgreen:

Довечера тръгвам. А негативизма е и поради факта, че ще имам 400 лв. по-малко за бира. Wink


Е гадничко си е. Няма спор. Sad
Reply

#32
Ignat40 Wrote:... имам един топ тел и кутия със свински опашки, мога да ти ги подаря да си ремонтираш колата.
Не виждам защо изобщо да купуваш части, намотаваш тел и свински опашки и всички проблеми по окачването са решени. :lol:
Аз ти казвам, че има издаден официален бюлетин от централата на VOLVO, ти пак си знаеш твоето. Купи си въпросната щипка /под 10 лева е/ и ще видиш че е просто една пластмасова пъпка, явяваща се държач на ... свинска опашка. Имам в куфара си няколко такива. Друг е въпроса ако са били сменяни амортесьорите на автомобилът ти и новите имат 2 монтажни отвора, но дори и при такъв сценарий, пак се препоръчва от съображения за сигурност да се стегне със на сФинчо изратъкЪ.
Ай наздраве /вече си на плажа, куче такова, блазе ти/

п.п. това горното е за XC-тата. Имам S80, разглобявал съм и S60 там са едни дъгообразни държачи на около 200-220 градуса, които обхващат гумата на кабела /в жлебчето, знаеш за какво говоря/. Обаче видиш ли, понеже ходът на XC-тата е по-голям, онзи метод за закрепване явно са разбрали, че е една идейчица ненадежден, 'щото от Volvo са педанти на тема сигурност, та са пуснали споменавания бюлетин. Ако не бяха стотици бюлетините, щях да ти го изровя, но само за да подплътя този пост, смятам че е прекалено много времето за търсене. Не за пръв път си пишем и се надявам да съм те убедил в доброите си намерения и натрупания с годините опит, та да го приемеш за чиста монета.

Ти вече сигурно си на следващата бира ...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)