The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на S40 на старо 2007г.

#1
Здравейте,

спрял съм се на Volvo S40 2.4D5 AUTOMAT. Прочетох информацията относно автоматичната скоростна кутия(която ме притеснява най-много) във форума и в общи линии е 50/50 дали ще се окаже сполучлива или ще се гътне на втория месец. Не е крайно решението ми за закупуването на автомобила, но ми се искаше някой да ми даде повече информация относно това, като я карам за какво да се ослушвам и как да преценя дали скоростната кутия е читава или не. Със сигурност това ще се установи трудно само от едно каране, за това ако ми препоръчате качествен сервиз където хората могат да я проверят и огледат обстойно ще съм ви благодарен. Нов съм за марката и нямам понятие, но от хората които имат такива коли около мен чувам все хубави неща за Volvo и за това и аз се реших. Техническите характеристики конкретно на колата, която ще пробвам са: https://www.ultimatespecs.com/bg/car-spe...5-Aut.html . Благодаря предварително на хората, които ще споделят мнението си.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)