The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Възстановяване на газ, добавяне на екстри

#1
Завъртяха ми се разни мисли за газиране на 460 - Б18ЕП - сименс, която е имала фабрична газ. Жабарите са я свалили преди ганьовците да вземат таралясника от моргата. Пореставрирах го и се чудя дали може да се използва фабричния контролен модул (или както се нарича), намиращ се между седалките. Бутона LPG също си стои, медна тръба, отрязана близо до задната облегалка, има монтажни отвори до капачката за бензина, и разни висящи кабели при двигателя. Дори си превключваше газ/бензин (зелено/червено) в началото, докато изчистих грешките и спря да светка.
Та може ли да се избегнат модерните модули с характер, които работят според настроението си?

Също ме вълнува дали има изведени кабели за липсващи екстри като ел. огледала (поне подгряване да сложа), подгряване на седалките (под подлакътника има някакви висящи кабели с букси), задна чистачка, трети стоп...
Няма кога да се завра да разглобявам и проверявам кое за какво е. Имам ел. схемите, но на нях не пише от къде минават кабелите и къде са конекторите, so тенк Ю.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)