The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gasne mi kolata

#1
zdraveite!imam golqm probleeem.karam si volvoto460.karburator na gaz.kakto karam mi gasne i pali bez pri4ina.oborotite sa normalni vs e ok.tova go pravi samo na gaz.blagodarq za suvetite predvaritelno
Reply

#2
zdraveite!imam golqm probleeem.karam si volvoto460.karburator na gaz.kakto karam mi gasne i pali bez pri4ina.oborotite sa normalni vs e ok.tova go pravi samo na gaz.blagodarq za suvetite predvaritelno
Reply

#3
Хм, имаш ли газ в бутилката? :lol:
Reply

#4
Хм, имаш ли газ в бутилката? :lol:
Reply

#5
tonko77 Wrote:zdraveite!imam golqm probleeem.karam si volvoto460.karburator na gaz.kakto karam mi gasne i pali bez pri4ina.oborotite sa normalni vs e ok.tova go pravi samo na gaz.blagodarq za suvetite predvaritelno
Провери да нямаш лош контак на ключа газ - бензин
Reply

#6
tonko77 Wrote:zdraveite!imam golqm probleeem.karam si volvoto460.karburator na gaz.kakto karam mi gasne i pali bez pri4ina.oborotite sa normalni vs e ok.tova go pravi samo na gaz.blagodarq za suvetite predvaritelno
Провери да нямаш лош контак на ключа газ - бензин
Reply

#7
tonko77 Wrote:zdraveite!imam golqm probleeem.karam si volvoto460.karburator na gaz.kakto karam mi gasne i pali bez pri4ina.oborotite sa normalni vs e ok.tova go pravi samo na gaz.blagodarq za suvetite predvaritelno
Възможно е и да се губи масата на газовия клапан :?:
Reply

#8
tonko77 Wrote:zdraveite!imam golqm probleeem.karam si volvoto460.karburator na gaz.kakto karam mi gasne i pali bez pri4ina.oborotite sa normalni vs e ok.tova go pravi samo na gaz.blagodarq za suvetite predvaritelno
Възможно е и да се губи масата на газовия клапан :?:
Reply

#9
Аз имах същия проблем. Причината се оказа ваздушния филтър(по скоро кутията някаде от долу имаше някаква дупка). Влиза прекалено много въздух и колата гасне. Тия дни пак имах проблем но се оказа вакум регулатора. Моя съвет е майстор. Аз моита кола я водя на доктор на адрес(газаджия) жк."Бъкстон" ул.Петър Тонев зад 5-то училище.Доволен съм от майстора а и от други хора съм чувал добри думи за него.
Reply

#10
Аз имах същия проблем. Причината се оказа ваздушния филтър(по скоро кутията някаде от долу имаше някаква дупка). Влиза прекалено много въздух и колата гасне. Тия дни пак имах проблем но се оказа вакум регулатора. Моя съвет е майстор. Аз моита кола я водя на доктор на адрес(газаджия) жк."Бъкстон" ул.Петър Тонев зад 5-то училище.Доволен съм от майстора а и от други хора съм чувал добри думи за него.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)