The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнение/съвети за Volvo XC70

#41
Ама и в този форум яко спамите! Къде е темата, къде са коментарите в нея.
Reply

#42
Скоро ще продавам моята XC70 Momentum D5 163 к.с., автоматик 5-ст, края на 2004г., новия фейс. По компютъра на Роби излиза 2005г :-)

Колата е без DPF. Обслужвана и доста неща са сменени. Всичко е правено в сервиз, където правят доста Волва - Ники Рафаилов в Люлин. Може би колегите от София са го чували и посещавали.

Ако те интересува пиши на лично и може да се видим да ти я покажа.

Хубава вечер!
Reply

#43
gramov Wrote:
STEW Wrote:Съмнявам се 2005 година да има DPF. По-скоро е с катализатори.
Моята 70тка е 2005, даже с стария д5 -163 к.с. и има ДПФ

Наскоро разбрах, че от новия двигател има вариант и с 163 к.с. Може би твоят е такъв и затова имаш DPF.

Доколкото знам стария двигател няма DPF и май дроселовата клапа беше по-различна... може и да бъркам и да не ставаше въпрос за нея.
Reply

#44
cross-country Wrote:Скоро ще продавам моята XC70 Momentum D5 163 к.с., автоматик 5-ст, края на 2004г., новия фейс. По компютъра на Роби излиза 2005г :-)

Колата е без DPF. Обслужвана и доста неща са сменени. Всичко е правено в сервиз, където правят доста Волва - Ники Рафаилов в Люлин. Може би колегите от София са го чували и посещавали.

Ако те интересува пиши на лично и може да се видим да ти я покажа.

Хубава вечер!

Здрасти колега,стана ми интересно ,а ми предстои смяна на ангренаж. Може ли някакви координати на въпросния колега ,телефон или местоположение,най-добре и двете Big Grin Big Grin ?
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)