The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с компресора на климатика!!!

#1
Здравейте колеги! Реших да пиша и във форума за моя проблем, защото някой постоянно решава да трие темите ми! Ще напиша подробно какво се случи и се надявам някой компетентен да ми даде съвет какво да направя! Става въпрос за Volvo V70 II 2.5 TDI 2000 година. Докато карам замириса доста силно на изгоряла гума. Вдигнах капака и видях, че пистовия ремък пушеше. Веднага изгасих колата и ремъка се скъса. Опитах да помръдна ролката на компресора, но без успех. Възможно ли е на точно това място да се строши лагера на ролката или проблема може да е по-сериозен. Колата не я карам с включен климатик, защото предишния собственик ми каза, че не работи.
Reply

#2
Съединител на климатика ти се е счупил.
Същото се случи и при мен. Преди това беше доста шумен.
Въпреки, че не пускаш климатик - ролката се върти.

В Мото пфое е 800 лв. съединител климатик + работа.
Има и алтернативи питай този човек <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2916">memberlist.php?mode=viewprofile&u=2916</a><!-- l -->

Провери хубаво да няма парчета от скъсаният ремък при ангренажния, ако ще палиш колата.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)