The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къде да направя пълна проверка на автомобила - 850 ?

#1
Здравейте всички,
много скоро и аз ще съм горд притежател на VOLVO 850 Smile
Имам само един проблем - казаха ми да закарам колата на сервиз преди това за да й проверят хората дето разбират всичко и да няма кофти изненади после. Не че очаквам всичко да е перфектно при автомобл на 10 г. - но каквото голямо има да се прави трябва да се прави и да се свали от цената съответно. Та ми трябва сервиз в София за тая работа а идея си нямам къде да ида. Ако имате наблюдения за такъв моля споделете ги.

P.S. Трябва да допълня 2 неща:
1. Цената на услугата не е от голямо значение - предпочитам да дам 100 или 150 лева, само да няма изненади после.
2. Приятели и познати ми казаха че е страшно важно да се премери компресията на цилиндрите. Във въпросния сервиз трябва да могат да го правят.
Reply

#2
Здравейте всички,
много скоро и аз ще съм горд притежател на VOLVO 850 Smile
Имам само един проблем - казаха ми да закарам колата на сервиз преди това за да й проверят хората дето разбират всичко и да няма кофти изненади после. Не че очаквам всичко да е перфектно при автомобл на 10 г. - но каквото голямо има да се прави трябва да се прави и да се свали от цената съответно. Та ми трябва сервиз в София за тая работа а идея си нямам къде да ида. Ако имате наблюдения за такъв моля споделете ги.

P.S. Трябва да допълня 2 неща:
1. Цената на услугата не е от голямо значение - предпочитам да дам 100 или 150 лева, само да няма изненади после.
2. Приятели и познати ми казаха че е страшно важно да се премери компресията на цилиндрите. Във въпросния сервиз трябва да могат да го правят.
Reply

#3
най-добре иди в МотоПфое, до колкото знам там цената е 50 кинта но си струва, те поне трябва да знаят зьа какво иде реч :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
най-добре иди в МотоПфое, до колкото знам там цената е 50 кинта но си струва, те поне трябва да знаят зьа какво иде реч :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
Мерси много, сега ще видим продавача ще се навие ли да ходим там Smile
Reply

#6
Мерси много, сега ще видим продавача ще се навие ли да ходим там Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)