The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дилема при избор на следваща кола

#21
Не бих са вкарал в такъв филм - частно лице, колата явно не е взимана от МП и се продава спешно, а снимките са под всякакви странни ъгли Smile Такава кола на такива километри би трябвало да струва над 20 хиляди но в евро ако всичко е ок.
Reply

#22
bell Wrote:Да се включа с малко offtop и аз - че и на мен ми се въртят едни такива "кофти" мисли. Само, че аз пък съм от дете закърмен със комбитата и гледам за раздути задници Smile

Има в момента две бензинови V70 - Т5-ци на по 3-4 години в Мобилето и се чудя това реални обяви ли са, тъй като цените им са в подозрително нисък диапазон. Но пък при нас българите няма управия - ако е скъпо - що е скъпо, или обратното ...

Успех, колега!

Аз пък не бих предположил, че точно на теб ще ти се въртят подобни "кофти" мисли, особено след като фрегатата мина такива сериозни интервенции Smile
За това с цените съм напълно съгласен. Все пак си мисля, че за ниското им оборудване, цените са донякъде адекватни.
Иначе и на мен ми е странно като видя "спешно" продавани коли. Винаги в главата ми изникват 2 варианта - 1. колата е крадена и искат да се отърват от нея или 2. колата е пред саморазпадане или пред колосален ремонт, надхвърлящ по стойност в пъти стойността на колата Smile А този спешно продаващият, приема в бартер комби. Тук най-добрата възможност е, че не може да я изхрани Smile
Успех и на теб!

Редакция: не обърнах внимание на годините. Iasku e прав, цените трябва да са в евро. В mobile.de най-евтините са Т4F 24 000, Т4 29 000 и Т5 38 600... прави си сметката Smile
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)