The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
моля за съвет при избор на модел

#1
Здравейте колеги,скоро смятам да стана част от голямото сем. на VOLVO.Марката винаги ми е харесвала,но едва сега успях да събера достатъчно за модела който ми харесва....всъщност те са 2---двоумя се между V50 от 2008 и V70 също от 2008,като двигател държа да е Д5 или в краен варянт 2.0 на V 50(знам че е Форд овски мотор) бюджета ми е около 13000 дайте ми съвет какво да гледам,къде са им слабите места,каква е поддръжката им....... изобщо как да внимавам да не ударя на дърво .Спрял съм се на този екземпляр <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/11459597839714321">http://www.mobile.bg/11459597839714321</a><!-- m --> някой нещо да ме посъветва???? проблема ми е че мога да го проверя по рамата но не мога да го проверя в мой доверен сервиз -аз съм в Бургас а колата е в Дупница(дори до София не мога да я закарам на сервиз)Не ми се ще да гризна дървото ....БЛАГОДАРЯ ВИ предварително
Reply

#2
Определено седемдесетката е по-добър вариант и тази изглежда добре,но без диагностика наистина е голям риск!Моят съвет е да потърсиш човек с VIDA + DiCE,и макар да му платиш,ще си спестиш доста пари и главоболия след това!Късмет!И дано имаш радостна новина за Нова година!
Reply

#3
При желание виж този човек <!-- m --><a class="postlink" href="http://avtodiagnostika.net/">http://avtodiagnostika.net/</a><!-- m --> . Аз с него си избирах кола, 100% ще дойде до Дупница и ще ти провери всичко. Аз(с40) и мой приятел(той си взе голф 5) сме доволни от неговите услуги.
Reply

#4
благодаря момчета,вече имам рамата а и точния човек който ще ми я провери тук от Бургас,mjalby влагодарско и на теб може би ще се възползвам от твоя човек,ако проверката е ок.,и все пак някой от притежателите на такива автомобили нещо да каже и посъветва.....ще съм благодарен на какъвто и да е коментар.....
Reply

#5
Хех. Слави карс. На жена ми V40-то купих от него преди 4г. На мен тогава не ми прави проблем като поисках колата да я прегледаме в МП.
Платих му едни пари за застраховка и седмична винетка и сам я докара в МП. Но ако е много зле колата може и да се прави на луд - да не иска диаггностика в МП.
Тази кола едва ли е на 147 хиляди. Като гледам как и е скъсана седалката(шофьорската) -> поне по две.
А и с търкането са се престарали... Хром-а по пластмасовия панел на радиото е на петна.

Щом имаш VIN-а провери я в МП. Току виж, че на 147 хиляди е била някаде около 2012-та... :mrgreen:
Reply

#6
Tisho Wrote:Хех. Слави карс. На жена ми V40-то купих от него преди 4г. На мен тогава не ми прави проблем като поисках колата да я прегледаме в МП.
Платих му едни пари за застраховка и седмична винетка и сам я докара в МП. Но ако е много зле колата може и да се прави на луд - да не иска диаггностика в МП.
Тази кола едва ли е на 147 хиляди. Като гледам как и е скъсана седалката(шофьорската) -> поне по две.
А и с търкането са се престарали... Хром-а по пластмасовия панел на радиото е на петна.

Щом имаш VIN-а провери я в МП. Току виж, че на 147 хиляди е била някаде около 2012-та... :mrgreen:
Мерси Tisho,на мен също не ми прави проблеми- за тест в МП,...да естествено ще я проверя,далеч съм от мисълта че км.са реални а и под 200 000-250 000 в Бг.на тези години не вярвам че ще се внесе....знаеш как е...но пък двигателя е железен ако е поддържан а и материалите са по качествени от новите модели...ти доволен ли си от В40-то на жена си....читава ли излезе при диагностиката в МП.
Reply

#7
Моля да закрие те темата...Изборът е направен и осъществен вече съм изключително доволен Горд собственик на Волво В50 2.0д наздраве момчета
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)