The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Колеги помогнете...светна ABS

#1
Здравейте днес ми светна ABS на таблот и спря да работи. Изписва ми (ABS: WART ERFODERL.) малко е на немски :lol: . Та въпроса ми е ,какво иска колицата?
Reply

#2
Gladius666 Wrote:Здравейте днес ми светна ABS на таблот и спря да работи. Изписва ми (ABS: WART ERFODERL.) малко е на немски :lol: . Та въпроса ми е ,какво иска колицата?

Вероятно ABS модул. Ремонтира се. Smile
Reply

#3
Отивай на майстор Wink
Но според мен шансовете са да е нещо дребно(кабел, бушон и пр.) Аз не бих се борил, че последно време се напарих с електроники и коли.

Иначе съм виждал да сменят езика ако ти се занимава с еладжии.
Reply

#4
Всичко стана след като минах през доста кишав сняг с висока скорост. Мисля че е нещо с датчиците ,но ...
Reply

#5
Датчик на някое от колелата ще е няма какво щом е от това.
Reply

#6
Зимата много често светва АБС--а, или тракшъна, от кишата, снега, студа или мръсотията. И не само при нашите марки коли. Карай, трябва да се оправи от само себе си. Най често датчиците на колелата не отчитат заради горепосочените причини. Ако почне да го прави при други метеорологични условия и по често, първото което трябва да се направи да се почистят датчиците. Това естествено ако нямаш грешки. Вече и ако пак продължат проблемите най вероятно отиваш към модула на АБС.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#7
Благодаря за помоща. Проблема е решен... беше прекъснат кабела на датчика на предно ляво колело.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)