The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Придърпване на газ В40 97г. 2.0 BRC

#1
Придърпва при 1500 оборота и след това се оправя.Някой да се сеща за причини?
Reply

#2
sirakov Wrote:Придърпва при 1500 оборота и след това се оправя.Някой да се сеща за причини?
Свещи най-вероятно.Но може и кабели,бобини...
Reply

#3
И аз така съм чувал, прекъсване на ниски обороти - проблеми с токовете - свещи или кабели.
Reply

#4
При подобен проблем съм сменял свещи, кабели и накрая се оказа бобината. Предполагам знаеш, че при ненавременна смяна на свещи (обикновенно човек си казва, че колата си върви и със старите - нищо, че са изминати препоръчваните километри) избиват или кабели или бобина. Лично аз в онзи случай не бях сменил свещите на време и беше пробила бобината.
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply

#5
Ако колата е тази от подписа - volvo v40 2.0 97г. бобините са две и ако е заминала едната, усещането е коренно различно от придърпване.
Reply

#6
Cavalera Wrote:Ако колата е тази от подписа - volvo v40 2.0 97г. бобините са две и ако е заминала едната, усещането е коренно различно от придърпване.

Дори при диагностика точно посочва коя от бобините е за смяна.
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#7
Благодаря за отговорите колеги.Но се получи след баране на газаджия
Reply

#8
sirakov Wrote:Благодаря за отговорите колеги.Но се получи след баране на газаджия
Е защо питаш, като ти е ясна причината Big Grin
"Барането" реално ли беше или виртуално, в смисъл по желязото ли пипа или по софтуера?
Ако е разбутал настройките се връщай да си ги оправя или за по-сигурно търси газаджия, които знае какво прави.
Reply

#9
Смяна на цялата "рейка" и после настройки.Ясно ще се ходи до друг газаджия.
Reply

#10
А каква е уредбата и с каква рейка е сменена старата?
V70   2.4 - (2017-)
V40   2.0 - (2010-2017)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)