The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Размисли и страсти (относно форума)

#11
Аз например във Фейса почти не влизам.
За мен причината за тази нелепа ситуация е не толкова наличие на хейтъри /тук такива почти няма/ , а хорския мързел, рутина и дебелината на пръстите на ползвателите !
На смартфоните е много лесно да се отвори и прочете нещо , да се публикуват снимки но понякога писането е тегаво! Ще трябва клавиатура или поне лаптоп , ама те не са ми в джоба и прочие чисто мързелешки причини.

Нещо много важно !
Тук от едно известно време липсва духът на участниците !

Припомням само , че преди години аз лично влизах тук не толкова заради някаква информация за нашите коли , а заради страхотното забавление , което имаше в този форум !
Спам, вицове, закачки, снимки и поезия, къси разкази и шегаджийски конкурси, откровени комплоти за създаване на смях , неформални срещи бяха нещо ежедневно !
Аз като един основен организатор на подобни неща , заявявам че не съм преставал да правя ей такива щуротии, и ще продължавам, но има нужда от съмишленици !
И нужда да си направим труда да сме по- активни в този форум, защото за тази ситуация сме си виновни всички ние , дето сме потребители, членове на ВКБ , обикновени гости и прочие рутинирани типове, отказващи да направим усилие и да запазим нашия форум като едно приятно място , в което всеки като се прибере вечер от работа да намери нещичко за себе си!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#12
С риск да ме оплюете, призовавам за въздържане от писане на теми и обсъждането им във шиб@ния фейсбук. Ако това продължи, тук няма да има никой след година Smile
Мнението е мое, не целя да го наложа, но съм напълно сериозен!
Reply

#13
Ignat40 Wrote:Дали не трябва да се замислим защо форумът ни не е толкова активен, в сравнение с други марки .... Поне статистически шофьорите на Волво уж са по интелигентни хора ...
Мислим и коментираме отдавна ... но както се казва "хубост на сила не става"!
Отлива от форума започна много преди да се появят ФБ-групите, по ред причини - кои обективни, кои субективни.
Самия факт, че използваш понятието "статистически" означава, че е налице елемент на усредняване на дадена характеристика(в случая интелекта), а щом се говори за усредняване значи има и крайни значения и в положителен, и в отрицателен аспект.
А за междуличностните отношения и комуникация в интернет пространството е въпрос на немалък труд за психолозите, а може би и философите...

А по отношение на останалите автофоруми - и там е същата работа, особено що касае "форумните терористи".
Да не говорим, че някои се изпокараха до толкова, че в момента са с по 5-6 форума за една марка.

Приятен ден колеги!
Reply

#14
Каква е целта на темата?

Простете въпросът ми, но имам нужда от отговорът му преди да се включа.
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#15
Аз също имам желание да участвам, но както Явор започнах да се питам ще променяме ли нещо или просто ще си пишем?
Volvo For life!
Reply

#16
Има една платформа - Tapatalk. Ако свържем форума с нея, става по-удобно за тези които имат повече време за смартфон/таблет отколкото компютър. Няма да се загуби нищо от темите/мненията. Много е удобно с нея
Reply

#17
Между другото, не знам дали е за друга тема, но при проблемно влизане, форумът задава въпрос, за да докажеш, че не си бот. Не знам дали съм бот, но не успях да отговоря правилно на въпроса "Коя е столицата на Загорка?". Не знам дали е свързано с активността на форума, но определено не помага за влизането Big Grin
Reply

#18
Защо? Кой не знае столицата на Загорка? Станчо, к'во стааа , що тЕй тез добри Орица не знаят бре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#19
bg_tiger1978 Wrote:Защо? Кой не знае столицата на Загорка? Станчо, к'во стааа , що тЕй тез добри Орица не знаят бре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ааа, не така! Тук май има "продуктово позициониране"... що не питаха за друга столица /бира? :mrgreen:
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#20
stivmar Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Защо? Кой не знае столицата на Загорка? Станчо, к'во стааа , що тЕй тез добри Орица не знаят бре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ааа, не така! Тук май има "продуктово позициониране"... що не питаха за друга столица /бира? :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Например Хаскьой ли? :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)