The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Превъртане на километража

#1
Колеги искам да попитам дали има начин да се превърти километража на личния ми автомобил защото смених таблото а то е на доста км от мойто искам да го върна на км на старото ми табло. Или дали може да сме сменят компонентите за км от старото табло на новото.
Volvo V40 2.0i 16v 140kc 1997г.
Reply

#2
Сигурно има, нали това е част от професионализма на автоджамбазите Big Grin . Попитай някой такъв, със сигурност ще ти отговори положително.
Reply

#3
След като си монтирал новото табло, махни волана, за да не пречи. Постави старото табло пред новото, посочи го с пръст и би трябвало да стане. Big Grin
Отиди в някой сервиз или автокъща. В 90% от случаите е възможно да го направят. А м/у другото, баща ми като си взимаше нова кола джамбазчето от къщата го е попитал "На колко км искаш да върнем колата?" Big Grin
Reply

#4
Ей тва са страшна работа Тея джамбази. То хубаво да ида ама дали ще ми свършат доброволно работа щото могат да кажат че е забранено да се правят такива манипулации и че те не правят такива работи и най вероятно те не са такива хора Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 2.0i 16v 140kc 1997г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)