The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S80 T6 AWD

#11
Здравейте,
благодаря за отговорите.
Мисля че в събота ще купя колата, на колко километра според дебелите книги трябва да се сменя веригата на двигателя?
Поздрави
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#12
Quote: от gjm_72 » Пет Яну 27, 2017 2:15 am
Здравейте,
благодаря за отговорите.
Мисля че в събота ще купя колата, на колко километра според дебелите книги трябва да се сменя веригата на двигателя?
Поздрави

Веригата не се сменя или по-точно никъде не се казва да се сменя. Аз съм с 3,2 литра, пак с верига и няма интервал.
Дай да видим колата. От дилър ли е или човек? Пусни адрес или снимки ако имаш. На колко километра е и къде е карана?
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#13
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kijiji.ca/v-cars-trucks/ville-de-montreal/volvo-s80-t6-2009-auto-awd-cuir-toit-ouvrant/1231084441?enableSearchNavigationFlag=true">http://www.kijiji.ca/v-cars-trucks/vill ... nFlag=true</a><!-- m -->
Това е офертата.
Колата е имала само един собственик, това е проверено и е подържана само с Volvo Québec.Класика в жанра лекар който е излязъл в пенсия, и това е проверено.
Според историята която получих от Volvo Québec дядото е сменял ,,suspension,, в превод отпред и отзад.
Не ми е ясно какво може да е това.
Поздрави
пп Дай някакъв тел. за връзка може и на лични ако имам въпроси а аз ще имам като я взема в събота. Разликата ни 3 часа ли?
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#14
gjm_72 Wrote:http:/
Според историята която получих от Volvo Québec дядото е сменял ,,suspension,, в превод отпред и отзад.
Не ми е ясно какво може да е това.
Сменял е нещо по ходовата част, най-вероятно амортисьори... :roll:
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#15
Quote:Re: Volvo S80 T6 AWD

Непрочетено мнениеот gjm_72 » Пет Яну 27, 2017 4:16 am
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kijiji.ca/v-cars-trucks/vill">http://www.kijiji.ca/v-cars-trucks/vill</a><!-- m --> ... nFlag=true
Това е офертата.
Колата е имала само един собственик, това е проверено и е подържана само с Volvo Québec.Класика в жанра лекар който е излязъл в пенсия, и това е проверено.
Според историята която получих от Volvo Québec дядото е сменял ,,suspension,, в превод отпред и отзад.
Не ми е ясно какво може да е това.
Поздрави
пп Дай някакъв тел. за връзка може и на лични ако имам въпроси а аз ще имам като я взема в събота. Разликата ни 3 часа ли?

Имаш лично съобщение.

Колега ти си с 3,2 литровия двигател. Като мен. Обади се после.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#16
Грешката е в концесионера, това е Т6, не че има много голямо значение.
Поздрави
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#17
Да се изфукам с промяната на подписа ми.
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#18
Quote:от gjm_72 » Нед Яну 29, 2017 5:24 am

Да се изфукам с промяната на подписа ми.

Честито. Със здраве да си я караш, а може и до Ванкувър да я докараш.

Подписа не върши работа. Давай снимки.

Оставил съм ти телефон обаждай се да питаш.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#19
Aйде честито Жоро, със здраве и безаварийно каране!
Не можах навреме да се включа в разговора и да ти бъда полезен , но за съжаление такъв мотор все още не ми е попадал. Иначе на снимките ,като я гледах прилича на executive, и доста запазена. Може би само едни гуми нови, поне доколкото виждам...
А онзи ден ми беше на пръстите да напиша ама сега ето - събрали се двама нашенци в Канада да пият бира и да си говорят за Волво.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Всъщност имам приятел от Балчик, който е в Канада и е мноооооого кадърен инжинер-автомеханик, но за жалост не работи по специалността си !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#20
Благодаря ви колата наистина е доста добре. Гумите вече са факт, тези от обявата бяха летни а тук ако караш с тях зимата ще отнесеш един доста голям шамар. Като недостатък може да се отбележи че е доста тъпо да разполагаш с 285кс., магарето зад волана е дошло от Бг., но скороста на движение е само 120км/ч., иначе отново голям шамар Cry. От към комфорт наистина съм много приятно впечатлен, колата беше в Монреал аз съм в Квебек това са 250км. които като ги минах все едно не съм карал, и наистина си помислих че няма да е никакъв проблем да отида до Ванкувър с нея.
Един много странен проблем, не мога да си заключа колата. Заключвам я с дистанционното тя се заключва, но като си сложа ръката на ръкохватката на вратата и опитам да я отворя и тя се отключва, като се има на предвид че колата се пали без ключ ако бях в Бг сигурно нямаше да мога да заспя.
Идеи някакви за досадния проблем, предполагам че това е някаква опция която трябва да изключа само че аз не я откривам.
Chе4ev днес ще ти звънна да се чуем.
Поздрави и благодаря за пожеланията.
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)