The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения и съвети по конкретна обява - Volvo V40 2.0T

#11
Колеги здравейте,иска да ви попитам за мнението ви за бензиновия мотор на ВОЛВО В 40. 1,8 бензин и така.Карам въпросния модел от 2 г като цяло съм доволен от колата,но от време на време се появява един проблем.Колата е с газов инжекцион,сменил съм запалителните бубини,кабели,свещи и всичко друго което е нужно за една кола която се кара на газ,проблема който ме тормози е,че на моменти колата започва да се форсира сама,светва ми чека започва да прекъсва,ходил съм многократно в сервиз на ВОЛВО град Бургас,там и правят някакви настройки взимам си я покарвам я определено време и пак.Цяла зима нямах проблем но времето като започна да се затопля проблема се появи отново и от сервиза ми казаха,че този проблем се получава от газовото.Ще ви бъда благодарен за вашите мнения и съвети.!!!
Reply

#12
achipechi Wrote:Колеги здравейте,иска да ви попитам за мнението ви за бензиновия мотор на ВОЛВО В 40. 1,8 бензин и така.Карам въпросния модел от 2 г като цяло съм доволен от колата,но от време на време се появява един проблем.Колата е с газов инжекцион,сменил съм запалителните бубини,кабели,свещи и всичко друго което е нужно за една кола която се кара на газ,проблема който ме тормози е,че на моменти колата започва да се форсира сама,светва ми чека започва да прекъсва,ходил съм многократно в сервиз на ВОЛВО град Бургас,там и правят някакви настройки взимам си я покарвам я определено време и пак.Цяла зима нямах проблем но времето като започна да се затопля проблема се появи отново и от сервиза ми казаха,че този проблем се получава от газовото.Ще ви бъда благодарен за вашите мнения и съвети.!!!
Ако ти го прави и на бензин почисти стъпковото моторче не знам дали ще е от него ,но като съвет ти казвам само.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)