The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пазете се от застрахователи измамници!

#1
Здравейте колеги,
Пиша този пост с цел да Ви предпазя, да не попаднете в подобна на моята ситуация.
Ако някой държи, мога да го запозная в подробности със случая, но накратко:
През далечната 2011 година бях сключил застраховка КАСКО в БУЛСТРАД ВИГ и съм платил премия от 945 лв.
Близо 2 годи по-късно ми се обажда адвокат и ми съобщава, че ще ми заведе дело, защото не съм им доплатил 73 лв.!!!!!
Веднага се обадих в офиса, където бях сключил застраховката и от там писмено ми потвърдиха, че според тяхната система не им дължа нищо. Успокоих се, но не би.
Вече 5-та година водим дела за тези 73 лева. Представителят на БУЛСТРАД, системно ФАЛШИФИЦИРА документите по случая.
Възползва се от това, че бях изхвърлил моите документи (кой пази бележки от преди 2 години) и фалшифицира документите, които се пазят при тях.
От първото дело се отказаха, защото ги изобличих. След това, обаче си направиха по-изпипани фалшификати и заведоха ново дело.
В крайна сметка, по съвет на съдията, тези дни подписахме извънсъдебно споразумение. Приех само защото ми писна да си губя времето. Все пак адвоката получава заплата да ходи в съда, а за мен е чиста загуба на време. Дори да спечеля, времето което вече съм изгубил и ще изгубя е много повече от въпросните 73 лв.

Съветите ми са два:
1. СТОЙТЕ ДАЛЕЧ от тази измамна фирма БУЛСТРАД. Правете си сметка, щом се занимават с фалшифициране на документи и факти, за 70 лв. какво се случва за по-големи суми!
2. Пазете си всички документи, дори и тези с отдавна изтекъл срок, че не се знае, кога и за какво ще ви потрябват.
Reply

#2
Аз от няколко години работя с един застрахователен брокер, който ми следи всички застраховки по колите + тази за апартамента!
Мой човек, който ми има цялата документация по плащания, евентуални щети, падежи... И предупреждава за изтичащи полици и цени за подновяване.
Иначе, последно от Армеец ме накараха да доплатя още около 270 лева, за една щета (люспа колкото 1 левова монета) на лайсна на лява задна врата, при положение, че 4 години не съм ползвал НИЩО като щети по колата.
960-ката я застраховах в ДЗИ, пак по препоръка на моя човек, сметнато е, че при тях са най-добри условията точно за тази кола...
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#3
Spurs Wrote:Аз от няколко години работя с един застрахователен брокер, който ми следи всички застраховки по колите + тази за апартамента!
Мой човек, който ми има цялата документация по плащания, евентуални щети, падежи... И предупреждава за изтичащи полици и цени за подновяване.
Иначе, последно от Армеец ме накараха да доплатя още около 270 лева, за една щета (люспа колкото 1 левова монета) на лайсна на лява задна врата, при положение, че 4 години не съм ползвал НИЩО като щети по колата.
960-ката я застраховах в ДЗИ, пак по препоръка на моя човек, сметнато е, че при тях са най-добри условията точно за тази кола...

И аз съм така. Имам една брокерка от 10 години и всичко е бетон при нея.
За съжаление, онази кола беше лизингова и лизингодателя ми беше направил застраховката при тези педерасти в БУЛСТРАД!
То най-тъпото в цялата ситуация е, че грешката е при тях и дори си го признаха, неофициално. Имали някакви неуредици в комуникацията с лизингодателя (информационните системи), обаче това не им попречи да ме съдят мен!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)