The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво S90

#11
Stanchoni Wrote:
Tisho Wrote:
Stanchoni Wrote:https://www.youtube.com/watch?v=KKW_BLvNGmM

А това което му е хубавото е че се чува само в купето, навън няма нищо общо.
Качвах се на такъв тестови автомибил.

Advanced useless machine...

:mrgreen:

Нерде трактор, нерде V8 викаш ...
Пълно щастие няма ...
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#12
gjm_72 Wrote:
anex Wrote:Аз тествах същото бяло С90 и аз съм разочарован. Вътре се почуствах затрупан от всякакви неща, управлението на оборудването също не ми хареса. Не бих си я купил, по-скоро Мерц или БМВ.
Не вярвам да е било същото, най-вероятно ползват бели автомобили за тестове защото изглеждат по-големи, внушават чувство на сигурност и повече вложени средства. Колкото до избора пожелавам ти да ги имаш парите и да ти се налага да избираш ,, Мерц, БМВ или това Волво,,
Не съм карал техни автомобили в подобния сегмент но предполагам че всички са залитнали в същата посока, (малки двигатели, много безполезно инфо което трябва да ти <<помага>> и кратък живот на продукта с цел смъкване на цената) Живеем в едно общество от консуматори и трябва да се купува повече и повече.
Пожелавам всички свестни хора да имат възможност да си купят каквото пожелаят Smile
Нещо в дизайна на тази кола ме притеснява, не ми пасва. Задницата е на Ситроен С5 2000г....
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#13
anex Wrote:Пожелавам всички свестни хора да имат възможност да си купят каквото пожелаят Smile
Нещо в дизайна на тази кола ме притеснява, не ми пасва. Задницата е на Ситроен С5 2000г....
Присъединявам се!
Задницата сме я оприличавали и на Супърб, аз като карам не си гледам задниците на колите... Друг е "проблема"!:lol:
По-важното според мен е, че вече станаха толкова еднакви новите автомобили, че няма какво да ни изненада!
Пък споделянето на платформи/окачвания и двигатели съвсем размива нещата!
Затова носталгията по старите, според мен, все повече ще се увеличава... Когато имаше индивидуалност!
Сега с един двигател на Пежо карат 5 различни производителя! Нали двигателя е "сърцето" на колата?! Какво купуваме тогава - черупки?! :roll:
Или БМВ да заема двигатели от Тойота, баси БМВ-то... Или Мерцедес да споделя двигатели с Рено, баси Мерцедеса... И т.н.
Тук не обсъждаме дали тези двигатели са добри! Отлични са! Ама къде е идентификацията?!
"Новото" Инфинити Q30 - "премиум компакт кросоувър" :lol: , си е чиста А-Класа на Мерцедес! От-до, цялата. :roll:
И тука не става въпрос лоша кола ли е А-Класата! А за какви автомобилни Франкенщайни говорим!
Както писах, просто трябва да свикаваме с новото - все по-еднакво ще става!
Няма да се учудя след години колите да са като ЛЕГО - сглобяваш, избираш емблема и караш... :lol:
Цялото ми мнение е спам (за което се извинявам!), ама не се сдържам вече от простотиите на съвременното автомобилостроене...
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#14
Дизайнът- интериорен и екстериорен е нещо крайно субективно и надали всеки ще го хареса. За мен лично минималистичният подход при салонното оборудване при харесва страшно много / това ме насочи към марката /, а екстериорът / особено при новите модели / е страхотен. Категорично го харесвам повече от сходните премиум автомобили. Иначе все ми се струва, че Волво все още не са попаднали в месомелачката на съвременното автомобилостроене / що се касае до копиране на дизайн / и все още притежават собствена харизма. Прекаленото уеднаквяване е проблем по- скоро при японските и корейските автомобили.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)