The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво 440 скорости и километраж

#1
Здравейте приятели и драги съфорумци, пиша за първи път в форума, тъй като от днес за първи път имам Волво.
Стигнах до тази покупка, тъй като нямам финансови средства в момента и ми изкочи нещо мисля, че добро и готино за цената си Волво 440 1989г 1.7 90 к.с. за цели 750 лв, че и с газово.
Та както и да е всичко да ви кажа ли по колата ми харесва, само че като я гледах не я карах много и останах леко изненадан, че на лоста си имам 5 скорости, а като искам да вкарам 5та, съм на свободна, при което звънах на предишния собственик, който ми каза, че не е сменял лоста и че тези коли, били до 4та и не знае предишните собственици какво са правили.
Та нямяам кой друг да питам и ви моля да ми отговорите.
Другото което не ми работи е километража или по-точно брояча за километри, та няма как да си зесека разхода на гориво, все пак тази кола я взех с идеята да ми излиза по-евтино пътуването от старата ми 7-8\100 бенз.....
И другото НЕизрядно по колата е че няма никакви амортисьори и искам да ви попитам за съвет да купя ли 4 нови или да ги дам за рециклиране, тъй като съм от морето и чух, че в Поморие има много добър маъстор извършващ услугата и също така искам да попитам какво друго е нужно да сменя по ходовата част, за да вози прилично.
Благодаря ви много предварително за отговорите!
Reply

#2
Привет и добре дошъл!
Вземи си амортесьори на AL-KO,ниско бюджетни,но надеждни за модела.Сложи си и нови пружини.
Относно скоростите трябва да са пет,но явно предишите собствеици,нещо са менкали кутията.
Свали предна лява гума и снимай по посока на кутията,както и отгре от към двигателният отсек,за да видим,какво са ти сложили.
Не се отчайвай,че не отговаряме веднга на въпросите.

Поздрави и успех!
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#3
Здравей колега!Първо със здраве да си караш колата!Относно километража-възможно е да се е скъсало жилото и от там да не ти върти брояча.Като погледнеш под таблото се вижда жилото,което се хваща към таблото с пластмасов холендър,може да се е разкачило от там!Ако решиш да сваляш таблото ,вече там е по-трудно.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)