The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Някой да е гонил стъпката на междуосието навънка..

#11
mad Wrote:верно че не съм се изразил както трябва ...
значи искам да увелича растоянието между двете предни гуми и растоянието между двете задни гуми... Примерно с фланци и за това питах дали някой го е правил преди мен за да знам примерно до каква дебелина могат да бъдат слагани, а за широките гуми единствено отзад мисля да сложа по-широки и то 175 или 185.
А растоянието между предна и задна ос мисля че е достатъчно, така че него не искам да променям.

ПП: И аз имам същото "летежно" чувство понякога Big Grin

Стандартно мойта е с 185/60/R14 слагал съм и 185/65/R14 и няма никакви проблеми. А летежното ви чувство най-вероятно се дължи на заминали амортесьори.
Reply

#12
mad Wrote:верно че не съм се изразил както трябва ...
значи искам да увелича растоянието между двете предни гуми и растоянието между двете задни гуми... Примерно с фланци и за това питах дали някой го е правил преди мен за да знам примерно до каква дебелина могат да бъдат слагани, а за широките гуми единствено отзад мисля да сложа по-широки и то 175 или 185.
А растоянието между предна и задна ос мисля че е достатъчно, така че него не искам да променям.

ПП: И аз имам същото "летежно" чувство понякога Big Grin

Стандартно мойта е с 185/60/R14 слагал съм и 185/65/R14 и няма никакви проблеми. А летежното ви чувство най-вероятно се дължи на заминали амортесьори.
Reply

#13
ами аз лично ходих на шок тест преди месец-два и само преден десен беше към края, но още беше в нормите.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#14
ами аз лично ходих на шок тест преди месец-два и само преден десен беше към края, но още беше в нормите.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)