The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gadno dran4ene na svobodna ot kade idva???

#1
kolata e volvo 340dl disel86 god. pri otpusnat saedinitel se 4uva edno gadno dran4ene .pri natiskane na saedinitela iz4ezva ,pri podavane na gaz i nabirane na oboroti sa6to iz4ezva.poniakoga se 4uva i na po niskite predavki kogato ne saam nabral oboroti.kazvaha mi 4e moje da e ot aksialnia lager poznat go proveri i kaza 4e e zdrav.niakoi kazvat 4e moje da se e razka4ila prujina ot diskovete na saedinitela.drugi mi kazvat 4e e niakav lager v skorostite koito sa otzad ,niakoi imal li e sa6tia problem i kakva e pri4inata ????
Reply

#2
vj Wrote:kolata e volvo 340dl disel86 god. pri otpusnat saedinitel se 4uva edno gadno dran4ene .pri natiskane na saedinitela iz4ezva ,pri podavane na gaz i nabirane na oboroti sa6to iz4ezva.poniakoga se 4uva i na po niskite predavki kogato ne saam nabral oboroti.kazvaha mi 4e moje da e ot aksialnia lager poznat go proveri i kaza 4e e zdrav.niakoi kazvat 4e moje da se e razka4ila prujina ot diskovete na saedinitela.drugi mi kazvat 4e e niakav lager v skorostite koito sa otzad ,niakoi imal li e sa6tia problem i kakva e pri4inata ????
Аз имам абсолютно същия проблем. И все още не мога да открия какво е. При мен дрънченето изчезва когато колата позагрее. Преди няколко седмици ми се наложи ремонт на скоростната кутия и след ремонта проблема си остана... Доколкото ми обясни моя майстор дрънченето идва някъде от съединителя. Нещо ми обясняваше за някакви прижини на притискателния диск но така и не можах да го разбера...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#3
Това е 1 лагер на съединителя, и аз го имах този проблем,имали са го и много други, така че не търсете по моргите...
Питах навремето и ми казаха че не е опасно,просто си дрънчи и толкова,аз карах има няма около 6 години така,докато компактизирах 340-ката Smile
Reply

#4
и аз го имам този пробелм. При мен се изявява по-слабо, но наистина не е опасно.Така карам вече 2 години.
Reply

#5
И при мен това дрънчене го има и е от доста време (4-5 години), ама а в общи линий не му обръщам внимание.
Reply

#6
vj Wrote:kolata e volvo 340dl disel86 god. pri otpusnat saedinitel se 4uva edno gadno dran4ene .pri natiskane na saedinitela iz4ezva ,pri podavane na gaz i nabirane na oboroti sa6to iz4ezva.poniakoga se 4uva i na po niskite predavki kogato ne saam nabral oboroti.kazvaha mi 4e moje da e ot aksialnia lager poznat go proveri i kaza 4e e zdrav.niakoi kazvat 4e moje da se e razka4ila prujina ot diskovete na saedinitela.drugi mi kazvat 4e e niakav lager v skorostite koito sa otzad ,niakoi imal li e sa6tia problem i kakva e pri4inata ????

Пробвай като ти дрънчи на празен ход, съвсем леко да натиснеш с крак педала,ама много леко. Изчезне ли дрънченето, начи ти вибрира вилката на съединителя...свиркай си.
Reply

#7
здравейте,аз имам същия проблем колата е 340 1.6 DL 88г само че при мен изчезва не само при натискане на съединителя ами и с подаване на малко газ пак изчезва дрънченето.едва ли е лагера на съединителя защото ако е той ще подскача и педала а той си е добре.гледам че темата е старичка та се питам дали някой не е намерил решение на въпроса
Reply

#8
здравейте,аз имам същия проблем колата е 340 1.6 DL 88г само че при мен изчезва не само при натискане на съединителя ами и с подаване на малко газ пак изчезва дрънченето.едва ли е лагера на съединителя защото ако е той ще подскача и педала а той си е добре.гледам че темата е старичка та се питам дали някой не е намерил решение на въпроса
Reply

#9
DJ_FUNKY Wrote:здравейте,аз имам същия проблем колата е 340 1.6 DL 88г само че при мен изчезва не само при натискане на съединителя ами и с подаване на малко газ пак изчезва дрънченето.едва ли е лагера на съединителя защото ако е той ще подскача и педала а той си е добре.гледам че темата е старичка та се питам дали някой не е намерил решение на въпроса
пр мен също изчезва при повече газ - нормално е защото честотата на двигателя вече не съвпада с резонансната честота на това което дрънчи. аз последните няколко месеца доста пъти свалях скоростната кутия (не специално за това) но не става и не става.... така и не открих от какво е.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#10
DJ_FUNKY Wrote:здравейте,аз имам същия проблем колата е 340 1.6 DL 88г само че при мен изчезва не само при натискане на съединителя ами и с подаване на малко газ пак изчезва дрънченето.едва ли е лагера на съединителя защото ако е той ще подскача и педала а той си е добре.гледам че темата е старичка та се питам дали някой не е намерил решение на въпроса
пр мен също изчезва при повече газ - нормално е защото честотата на двигателя вече не съвпада с резонансната честота на това което дрънчи. аз последните няколко месеца доста пъти свалях скоростната кутия (не специално за това) но не става и не става.... така и не открих от какво е.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)