The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
460 въздушен филтър

#11
Мога да ти кажа много неща ,но вече не искам
Reply

#12
Арлекино ли си, Пиеро ли си, можеш ли да кажеш в кутията на въздушният филтър влиза ли кенче с бира? Как е по разградско, могат ли в Делиормана да правят такива мурафети?
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#13
Божилов Wrote:Така, обещаните снимки. Някой идиот е изкормил копчето за аварийните и е боднал релето там. Пък там му е мястото, не знам. Някой ако продава копче с реле, може да се свърже с мен. На таблото онази лампичка светва като запаля и малко след като потегля изгася. Също и онзи бутон над очилата за какво в точно?
Лампичката на таблото свети до първото натискане на спирачката ,на талигата ,и ако изгасне е добре ,ако ли пък не показва ,че имаш изгоряла крушка по стоповете ,или такава с различни ватове ,която не е подходяща :roll:Релето за аварийните си е на мястото ,само липсва част от него /панела на копчето с пружинката . А онова над очилата е екстра -има нарисуван знак до копчето ,пробвай на тъмно срещу някоя стена да светнеш фаровете и да го въртиш -трябва да се и сваля линията на осветеност ,ползва се когато автомобила е натоварен,да не осветяваш небето
Reply

#14
Интересна екстра. На маздето тази е автоматична с нивомер. Но вече говорим за десет години разлика.
Reply

#15
Газовото е ATIKER E37. Доколкото разбрах е турско. Идиотите все пак са сложили някакъв филтър. Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#16
Божилов Wrote:Газовото е ATIKER E37. Доколкото разбрах е турско. Идиотите все пак са сложили някакъв филтър. Big Grin

Атикер ,нищо ,че струва 40 лв ,но вурви безотказно поне три години ,споменах защо е махнат филтъра ,заедно с кутията .Защото гърми и кутията става на парчета ! Ако ти трябва кутия -имам.И престани да наричаш идиоти ,хора ,които са знаели какво правят . А защо гърми във филтъра е друга тема за разговор
Reply

#17
Не съм много убеден, че който го е правил е наясно. Чудно ми е защо речника ми ти е такъв проблем? Относно гърмежа, аз не съм писал за такъв. Това са твои писания. Цялата тема още от зародиш беше за снимка от която да видя как и къде стои филтърната кутия. И кое бутонче какво показва, общо взето. Сега кой бил идиот, колата дали била талига, очевидно ти е як проблем. На мен обаче не ми е. С едното си мнение си точен, с другото сереш от горе си!
Reply

#18
Божилов Wrote:Не съм много убеден, че който го е правил е наясно. Чудно ми е защо речника ми ти е такъв проблем? Относно гърмежа, аз не съм писал за такъв. Това са твои писания. Цялата тема още от зародиш беше за снимка от която да видя как и къде стои филтърната кутия. И кое бутонче какво показва, общо взето. Сега кой бил идиот, колата дали била талига, очевидно ти е як проблем. На мен обаче не ми е. С едното си мнение си точен, с другото сереш от горе си!
направи ,каквото сметнеш за добре -сложи и нивелир ,вместо копче ,,,каквото искаш това направи ., но се научи първо на взаимоотношение,когато питаш за нещо и ти отговарят ,за гърмежа -казах : имам кутия с филтър -40 лв струва ,маркуча от дросела до кутията 50 ....дай сто лева и като гръмне оставаш без тях .Мислиш ли ,че те подвеждам ,или ти казвам самата истина? Дори за онази лампичка не каза ,дали съм прав ?загасва ли ,когато натиснеш спирачката ? Маздата имала нивелир -има,но ако е по таван ,има ли гресьорки за смазване на кардана ?
Reply

#19
Маздата кардан няма-тъпчо. Спри да пишеш, написа достатъчно!
Reply

#20
Божилов Wrote:Маздата кардан няма-тъпчо. Спри да пишеш, написа достатъчно!

слушам шефе - а ти! спри да ме четеш ! На вс отгоре си и нагъл ,питаш ,отговарям ти ! Какво по вече желаеш?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)