The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов член ...

#1
...с S40 1.6, 1999...

Сряда ще бъде моя

Понеже и досега карах Волво, а и жена си имам, ми е ясно, че колата е като жената и човек все се набутва :twisted:

Ще ви бъда благодарен за препоръки и впечатления от личен опит.

#2
Irish stout Wrote:...с S40 1.6, 1999...

Сряда ще бъде моя

Понеже и досега карах Волво, а и жена си имам, ми е ясно, че колата е като жената и човек все се набутва :twisted:

Ще ви бъда благодарен за препоръки и впечатления от личен опит.

Амии здрасти. Когато отидеш да си я взимаш, задължително взимаш и фотоапарата за да я щракнеш и да качиш снимки. Честито - след подписването ще разбереш как си се прецакал (аналогия с жените - както каза Сашо). Истината е, че си попаднал на добра кола, но двигателя няма да ти е достатъчен за да се правиш на спортист. За среден клас си е добре, пак 200 ще вдигне, но ускорението няма да е толкова добро. В интерес на истината и 1.8 е такъв, като изключим че има малко по-добро ускорение.

Тааа честито и безаварийна.

П.П. чакаме те на срещата
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

#3
s0me0ne Wrote:
Irish stout Wrote:...с S40 1.6, 1999...

Сряда ще бъде моя

Понеже и досега карах Волво, а и жена си имам, ми е ясно, че колата е като жената и човек все се набутва :twisted:

Ще ви бъда благодарен за препоръки и впечатления от личен опит.

Амии здрасти. Когато отидеш да си я взимаш, задължително взимаш и фотоапарата за да я щракнеш и да качиш снимки. Честито - след подписването ще разбереш как си се прецакал (аналогия с жените - както каза Сашо). Истината е, че си попаднал на добра кола, но двигателя няма да ти е достатъчен за да се правиш на спортист. За среден клас си е добре, пак 200 ще вдигне, но ускорението няма да е толкова добро. В интерес на истината и 1.8 е такъв, като изключим че има малко по-добро ускорение.

Тааа честито и безаварийна.

П.П. чакаме те на срещата

Мерси, мерси, знам кога да съм спортист. От човекът, който ми помогна с избора на първото Волво, съм запомнил един лаф - всички могат да карат бързо, добрият шофьор знае кога да кара бавно. Иначе София Пловдив го взимам и за 50 минути с 440 :twisted:

#4
Много яка кола си избрал!! Big Grin Дълго и безаварийно каране и да е "винаги на разположение"..... Нещо, което не може да се каже за жената. Confusedhock:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)