The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC90 проблем с Фабричният Парктроник

#1
Здравейте Колеги.
Имам малък проблем с парктроника на Волвото си.
Монтирах нова музика на мястото на фабричната-сложих си Kenwood DDX7039 и поради тази причина трябваше да извадя старата конзола с тунера и CD-то.
Проблема е , че сега не ми работи паарктроника.
По-точно работи, но няма звук?!
Парктроника е фабричен-установявам че работи по това че датчиците на задната броня пулсират.
Когато извадих конзолата с музиката и дисплея и телефона, разкачих по-голямата част от платките там. Върнах единствено платката, към която беше включен диплея. Установих, че без нея не работи климатика и плафоните.... след като върнах платката и сглобих колата установих, че парктроника няма звук!!?
Някой има ли идея дали зумера на парктроника се управлява от платката на конзолата с музиката, или има отделна централа за парктроника някаде отзад в багажника. Или поне някой да ми каже каде да търся зумера на парктроника, защото сега няма звук и не мога да го открия....
Благодаря предварително.
Reply

#2
Здравейте Колеги.
Имам малък проблем с парктроника на Волвото си.
Монтирах нова музика на мястото на фабричната-сложих си Kenwood DDX7039 и поради тази причина трябваше да извадя старата конзола с тунера и CD-то.
Проблема е , че сега не ми работи паарктроника.
По-точно работи, но няма звук?!
Парктроника е фабричен-установявам че работи по това че датчиците на задната броня пулсират.
Когато извадих конзолата с музиката и дисплея и телефона, разкачих по-голямата част от платките там. Върнах единствено платката, към която беше включен диплея. Установих, че без нея не работи климатика и плафоните.... след като върнах платката и сглобих колата установих, че парктроника няма звук!!?
Някой има ли идея дали зумера на парктроника се управлява от платката на конзолата с музиката, или има отделна централа за парктроника някаде отзад в багажника. Или поне някой да ми каже каде да търся зумера на парктроника, защото сега няма звук и не мога да го открия....
Благодаря предварително.
Reply

#3
Колега да ти имам проблема на тебе :roll: :roll: :roll: Big Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#4
Колега да ти имам проблема на тебе :roll: :roll: :roll: Big Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#5
инсталирай си вадис, там до колкото ми е известно има доста инфо включително и схемите на кабелите до колкото знам, виж там дали не пише коя е жицата за парктроника
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
инсталирай си вадис, там до колкото ми е известно има доста инфо включително и схемите на кабелите до колкото знам, виж там дали не пише коя е жицата за парктроника
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#7
като си надул сд-то и трябва да се включи парктроника спира ли се звука автоматично. При мен така е с телефона, като звънне някой и сд-то спира. Ако я имаш тази опция е твърде вероятно да си забравил или прецакал някоя жица при смяната :?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
като си надул сд-то и трябва да се включи парктроника спира ли се звука автоматично. При мен така е с телефона, като звънне някой и сд-то спира. Ако я имаш тази опция е твърде вероятно да си забравил или прецакал някоя жица при смяната :?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#9
Тази опция я имаше, със старата фабрична музика-когато вкл. задна, звука се намаля автоматично за да чуваш зумера. Така беше и с телефона-за да проведеш разговора, без да се занимаваш да намаляш звука е направено автоматично.
Така като спомена за това се навеждам на мисълта, че може и да има
някакво управление в музиката.Ще проверя.
Благодаря за инфото.
Благодаря и на unicata за Vadis-тегля го в момента и мисля че ще се справя.
Reply

#10
Тази опция я имаше, със старата фабрична музика-когато вкл. задна, звука се намаля автоматично за да чуваш зумера. Така беше и с телефона-за да проведеш разговора, без да се занимаваш да намаляш звука е направено автоматично.
Така като спомена за това се навеждам на мисълта, че може и да има
някакво управление в музиката.Ще проверя.
Благодаря за инфото.
Благодаря и на unicata за Vadis-тегля го в момента и мисля че ще се справя.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)