The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся части за волво 440 1.8 90 к.с

#1
Здравейте търся радииатор за парно и жило за километраж тъй като моиите се прецакаха моля за помощ!!!!1
Reply

#2
Никола Николчов Wrote:Здравейте търся радииатор за парно и жило за километраж тъй като моиите се прецакаха моля за помощ!!!!1
Имам жило за километраж. Назови си цена и адрес за доставка, и е твое!
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#3
Никола Николчов Wrote:Здравейте търся радииатор за парно и жило за километраж тъй като моиите се прецакаха моля за помощ!!!!1
имам цял разглобен двигател /блок с бутала / колянов вал / глава / карбуратор моноинжекция / и много други неща за 1,8 моно/ЕКУ , скоростна кутия ,носачи . скоро отиват за скраб
Reply

#4
yogi479 Wrote:
Никола Николчов Wrote:Здравейте търся радииатор за парно и жило за километраж тъй като моиите се прецакаха моля за помощ!!!!1
Имам жило за километраж. Назови си цена и адрес за доставка, и е твое!
15-20 leva stava li i mi se obadi 0876113395
Reply

#5
arlekino Wrote:
Никола Николчов Wrote:Здравейте търся радииатор за парно и жило за километраж тъй като моиите се прецакаха моля за помощ!!!!1
имам цял разглобен двигател /блок с бутала / колянов вал / глава / карбуратор моноинжекция / и много други неща за 1,8 моно/ЕКУ , скоростна кутия ,носачи . скоро отиват за скраб
Zdrasti a imash li parno za v kupeto i kolko shte struva?
Reply

#6
Никола Николчов Wrote:
yogi479 Wrote:
Никола Николчов Wrote:Здравейте търся радииатор за парно и жило за километраж тъй като моиите се прецакаха моля за помощ!!!!1
Имам жило за километраж. Назови си цена и адрес за доставка, и е твое!
15-20 leva stava li i mi se obadi 0876113395

Здравей,
за 15 лв е твое. Ако си от София можа да се видим около Икеа за да ти го предам.
Ако не дай Адрес за доставка.

Радиаторче за парното в купето имах и то бронзово, но го подарих вече. Мога да ти подаря с пластмасовите капачки, ако искаш да си го мъчиш.
Поздрави
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#7
Mnogo blagodarq
Reply

#8
yogi479 Wrote:
Никола Николчов Wrote:Здравейте търся радииатор за парно и жило за километраж тъй като моиите се прецакаха моля за помощ!!!!1
Имам жило за километраж. Назови си цена и адрес за доставка, и е твое!
Ne mojah da te namerq nameri me ti facebooka mi e Niksan Nikolchov
Reply

#9
Още не съм намерил парно така че ако имате предложения казвайте?
Reply

#10
проблема Е РЕШЕН И НАМЕРИХ ПАРНО
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)