The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как AWD ситемите реално работят при различните марки?

#41
Нека някой колега да сподели как се уеща халдекса, време за реакция усеща ли се влючването и поведението в завойте с високс скорост.
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply

#42
stvri Wrote:Нека някой колега да сподели как се уеща халдекса, време за реакция усеща ли се влючването и поведението в завойте с високс скорост.
Моя опит показа,че когато задния мост не работи(беше ми изгоряла помпата),при рязко потегляне или по-агресивно каране при мокър път,индикацията за системата за сигурност се включва осезателно по-често.
Reply

#43
Embi, не съм съгласен напълно с теб. Познавам доста умни хора, които са напред с материала и са избрали Ауди за своя личен автомобил. Аз също при покупката на втората си кола се спрях на Ауди, като гъзарията ми е наистина последната точка по която съм избрал този автомобил. Няма да му изброявам плюсовете и минусите, защото не е това целта на темата.
Волво с модела ес 40 за мен лично отдавна вече не са пенсионерски автомобили, да не говорим за ес60 и ес 80 и трите класа излъчват стил и сигурност. Дизайна е сдържан по шведски, но в никакъв случай грозен или пенсионерски.
Далеч съм от мисълта да казвам, че Волво не са безопасни автомобили, но не мисля че при един краш тест аналагочни модели на Ауди,БМВ или Мерц биха се представили по-зле.
И защо витае такава злоба в един иначе интелигентен форум относно трите премиума от Германия? При всяка марка има тъпаци и гъзари, за които автомобила им е визитната картичка за пред хората, но не и онова между раменете им. Ако си прост и елементарен и Бентлей да караш е напълно все тая.
Поздрави.
Reply

#44
"nov" - Благодаря за коментара на мнението ми! Тъй като темата се "поизмести" от главното си предназначение - не смятам да се защитавам за мнението си или да извършвам допълнителен коментар! Просто в него си изказах мнението тъй като тогава темата се насочи в тази посока - за "пенсионерският имидж на марката" ....
Един колега по-горе каза: "Волво е начин на мислене!" .... лично не съм искал да се изкажа негативно за Германският Премиум сегмент - за една кола е може би 50%(и повече) важно "задкормилното устройство",а сами виждаме виждаме в БГ "гъзарията" на кой марки коли се "хвърля" Wink .... и защо се създава именно такова грешно мнение!

Volvo - както казваш е типично по шведски със сдържан дизайн и свои качества ....

А относно системите за AWD - смятам,че всяка си има както предимства, така и недостатъци ....
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)