The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шведски номера

#21
За Златан съм наясно, харесвам го, въпреки че сегашния му отбор Ич не ми е любим... Wink
Просто инфото за колата ми се стори доста странно...
Иначе пак повтарям, важното е колата да е читава! И колегата да си я кара със здраве и безаварийно!
ПП. В днешно време Швеция наистина е залята с всякакъв вид араби и цигани. Cry
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#22
Здравейте,
Колега недей да рискуваш да караш колата с тези номера. В България (от около 1 г.) управлението на МПС без регистрация е престъпление и КАТ могат много лесно да проверят дали номерата са истински и актуални. Само да те видят и веднага си спрян за проверка. Спести си едни 1000 лева, защото ако те хванат това ще бъде крайният резултат.
Reply

#23
трябва да я прибера от Пловдив и в сряда ще пътувам на там
а в четвъртък изтича 14-дневния период
в този случай в нарушение ли съм
и още нещо как ми направиха застраховка с тези номера
имам гражданска за 3 месеца
сега като ги сменя тя изгаря ли
бах ти казуса
Reply

#24
volvo79 Wrote:трябва да я прибера от Пловдив и в сряда ще пътувам на там
а в четвъртък изтича 14-дневния период
в този случай в нарушение ли съм
и още нещо как ми направиха застраховка с тези номера
имам гражданска за 3 месеца
сега като ги сменя тя изгаря ли
бах ти казуса
Не ти изгаря гражданската! В нея е записан номера на шасито.Просто след регистрацията трябва да идеш в застрахователната компания да ти издадат добавък с новите номера.В сряда можеш да пътуваш.
Reply

#25
volvo79 Wrote:ехааа това къде го видя
В скандинавските държави (поне в Швеция и Норвегия) можеш по номера на колата да провериш основна информация за автомобила.

<!-- m --><a class="postlink" href="https://biluppgifter.se/fordon/RYL566">https://biluppgifter.se/fordon/RYL566</a><!-- m -->
Reply

#26
регистрирах я вече и си е с български номера. ако платите през пос терминал от 52 лева таксата пада на 32 лева
всичко се нареди без дроселовата клапа
тя ще ме мъчи още и не знам дали няма да продам колата
иначе всичко друго е наред - за сега
съжалявам че не мога да кача снимки но от седмица стои в сервиз да умуват умните глави
Reply

#27
volvo79 Wrote:регистрирах я вече и си е с български номера. ако платите през пос терминал от 52 лева таксата пада на 32 лева
всичко се нареди без дроселовата клапа
тя ще ме мъчи още и не знам дали няма да продам колата
иначе всичко друго е наред - за сега
съжалявам че не мога да кача снимки но от седмица стои в сервиз да умуват умните глави
Дросела Tisho го лекува Wink <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3420">memberlist.php?mode=viewprofile&u=3420</a><!-- l -->
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)