This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Турбо, нивомати и багажник за V40 2.0Т
Здравейте, продавам за сега само някои части от колата си Volvo V40 2.0T 160 к.с. Турбото е в добро състояние без видими течове и притеснителни луфтове цена 200лв. Задни макферсони нивомат( с пружините) работят си и двата цена 180лв. Напречни релси за тавана оригинални с козметични забележки (олюпена боя на едната лапа) цена 60лв. Мога да снимам само багажника, другите части са на колата. Имам още едно турбо с по-голям аксиален луфт, но не намерих разлика във работата и вървежа след смяната му с по-новото цена 100лв. Трета турбина от Т4 200к.с разглобена и почистена с наранявания по перката на студената част, взех я за евентуален тунинг но така и не я използвах цена 100лв.
Скоро предполагам ще пусна цялата кола за части, колкото и да ми се искаше някой да си я оправи и да си я кара. Има удар странично отзад и са засегнати само задна врата, калник и поддал тампон на носач. Карах я на стенд и няма никакво усукване по купето. Намерих всички нужни части в същия цвят на купето за 140лв и ако има желаещ да я вземе цялата ще го свържа с човека. Колата е 2000г. на реални 258 000км. С подгрев на седалките и огледала, темпомат, ел.шибедах. 4бр.ел стъкла, кристални фарове, оригинални лети джанти 16-ки, теглич, зареден преди два сезона и все още перфектно работещ климатроник и др. Сменени ремъци и ролки преди 16х.км. Регистрирана с изтекли преди няколко дни гражданска и преглед, но абсолютно в движение. Цена за цялата кола 1000лв. При първа възможност ще кача снимки.
Цитирай
Thanks given by:
Какъв цвят е колата? Фаза 2 ли е или е 1.5 ? Къде се намира ?
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - now
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Цитирай
Thanks given by:
Фаза 1,5, тъмно синя, София Младост 3.
Цитирай
Thanks given by:
Малко снимки на турбините и багажника. Разглобената е 14L. Бях забравил, че имам и изпускателен колектор (също се продава)

Цитирай
Thanks given by:
Малко, снимки на колата.    

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
Колата се продава на части за момента всичко е налично!!!
Цитирай
Thanks given by:
Колата е при мен, който иска нещо да драска Smile
b4184sm2 GDI, 1,5 Phase, 2000 - ex
b4204t3 2T 2 Phase facelift sport edition, 2001 - ex
b4204t2 2T 1,5 Phase, 2000 - now
Цитирай
Thanks given by:
Както каза колегата, колата е при него с нивоматите и здравото турбо. Оригиналните амортисьори, двете турбини със забележките и багажника са при мен. Нова цена за нещата:
Турбо 12-ка работещо с аксиален луфт - 60лв.
Турбо 14-ка разглобено и почистено за ремонт - 60лв.
Багажник - 50лв
Задни амортисьори с пружините (пружините са поомекнали но амовете са здрави) - 60лв. за двата.
Цените са достатъчно прилични мисля и няма да ги коментирам, както и да ги свалям още за в бъдеще.
Цитирай
Thanks given by:
UP> Останаха турбото 12T- 60лв.
Задни макферсони със здрави амортисьори - 50лв.
Багажник за таванЯ - 50лв.
Цитирай
Thanks given by:
Коледна промоция да края на месеца -
задни макферсони -30лв. за двата общо
оригинални напречни греди за V40 - 30лв.
0897910834 - Теодор
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)