The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
play_vanko

#1
здравейте от няколко дена сам собственик на VOLVO 440 1.8 i комбиниран сас LPG VITALI, само 4е жазникна следният проблем никаде вав Хасковска област нямат програма за този вид газови оредби, а и моята иска регулиране таи като ми хапва доста а и ме самнява че самото устроиство което пуска газта и бензина не работи както трябва за6тото като работи на бензин ми дарпа и газ ако има и сутрин ми се дави докато превключи на газ т.к. пали на бензин ако някои има идея как мога да отстраня проблема моляви пи6ете ми
Reply

#2
здравейте от няколко дена сам собственик на VOLVO 440 1.8 i комбиниран сас LPG VITALI, само 4е жазникна следният проблем никаде вав Хасковска област нямат програма за този вид газови оредби, а и моята иска регулиране таи като ми хапва доста а и ме самнява че самото устроиство което пуска газта и бензина не работи както трябва за6тото като работи на бензин ми дарпа и газ ако има и сутрин ми се дави докато превключи на газ т.к. пали на бензин ако някои има идея как мога да отстраня проблема моляви пи6ете ми
Reply

#3
уредбата газов инжекцион ли е или е със плочка
Reply

#4
уредбата газов инжекцион ли е или е със плочка
Reply

#5
ми газов ингекцион е :? тая седмица я покарах малко по на далго(ходих си до габрово) и със газ от omw ми даде разход 10 имам савсем малко грацко около 20 км това много ли е карането е средно 100-110-120
Reply

#6
ми газов ингекцион е :? тая седмица я покарах малко по на далго(ходих си до габрово) и със газ от omw ми даде разход 10 имам савсем малко грацко около 20 км това много ли е карането е средно 100-110-120
Reply

#7
10 на 100 извънградско е много при всички случай а уредбата каква марка е
Reply

#8
10 на 100 извънградско е много при всички случай а уредбата каква марка е
Reply

#9
ми уредбата е оригинална Холандска Vialle
Reply

#10
ми уредбата е оригинална Холандска Vialle
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)