The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЮВЕ ???

#1
Здравейте колеги,
Вчера минах покрай Ювето и забелязах че го няма вече там. На негово място явно ще има блокче или нещо подобно.
В сайта пише че няма да работи неопределен период от време ;(((


Някой може ли да ми каже някое читаво сервизче, където да отстарня някой дребни проблеми : като за начало трябва да си сложа подкартерната ламарина която падна преди няколко дни, и имам нужда от едни болчета с нещо като щипки, също една клема за фар, както и нещо като байпасче което е точно където ми се разделя маркучето на чистачките ( тече през него ). Също бих направи и един регулаж на предницата.
Ако някой се сеща за нещо около студ. град ( как е сервиза на Дунев (при картинга)) да пише. Да пише дори и да нее в студ град Wink))
Reply

#2
Здравейте колеги,
Вчера минах покрай Ювето и забелязах че го няма вече там. На негово място явно ще има блокче или нещо подобно.
В сайта пише че няма да работи неопределен период от време ;(((


Някой може ли да ми каже някое читаво сервизче, където да отстарня някой дребни проблеми : като за начало трябва да си сложа подкартерната ламарина която падна преди няколко дни, и имам нужда от едни болчета с нещо като щипки, също една клема за фар, както и нещо като байпасче което е точно където ми се разделя маркучето на чистачките ( тече през него ). Също бих направи и един регулаж на предницата.
Ако някой се сеща за нещо около студ. град ( как е сервиза на Дунев (при картинга)) да пише. Да пише дори и да нее в студ град Wink))
Reply

#3
kukulkan Wrote:......... като за начало трябва да си сложа подкартерната ламарина която падна преди няколко дни, и имам нужда от едни болчета с нещо като щипки, също една клема за фар, както и нещо като байпасче което е точно където ми се разделя маркучето на чистачките ( тече през него ). Също бих направи и един регулаж на предницата. ...........

Болчета с щипки - има ги навсякъде - почти.
Клема за фар - пак там.
байпасче - 100% истинско на Горубляне - Симионовски път, срещу стъклената сграда. От центр. към Гор. са от ляво магазините.
Май всичко от там ще намериш. Може и други неща да ти хареса от там.
Майстор и реглаж - да кажат колегите.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
kukulkan Wrote:......... като за начало трябва да си сложа подкартерната ламарина която падна преди няколко дни, и имам нужда от едни болчета с нещо като щипки, също една клема за фар, както и нещо като байпасче което е точно където ми се разделя маркучето на чистачките ( тече през него ). Също бих направи и един регулаж на предницата. ...........

Болчета с щипки - има ги навсякъде - почти.
Клема за фар - пак там.
байпасче - 100% истинско на Горубляне - Симионовски път, срещу стъклената сграда. От центр. към Гор. са от ляво магазините.
Май всичко от там ще намериш. Може и други неща да ти хареса от там.
Майстор и реглаж - да кажат колегите.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)