The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
за зимата

#11
Big Grin 10х.

Някой може ли да ми препоръча на michelin хубав модел за зимата
Reply

#12
Big Grin 10х.

Някой може ли да ми препоръча на michelin хубав модел за зимата
Reply

#13
Аз също се интересувам от такъв багажник (само че за сноуборд). До колкото знам не се препоръчват магнитните по някокло причини:
1. и основно - магнита може да надраска боята по няколко причини - най-вече приплъзване, но и заради замръзване на вода около магнита и т.н.
2. Ако е слаба ламарината може да поизкриви покрива - това едва ли е вярно за Волво но съм го чувал за Рено.

Та ако намерите - обяснете малко за цени за да имам и аз ориентировка.
Reply

#14
Аз също се интересувам от такъв багажник (само че за сноуборд). До колкото знам не се препоръчват магнитните по някокло причини:
1. и основно - магнита може да надраска боята по няколко причини - най-вече приплъзване, но и заради замръзване на вода около магнита и т.н.
2. Ако е слаба ламарината може да поизкриви покрива - това едва ли е вярно за Волво но съм го чувал за Рено.

Та ако намерите - обяснете малко за цени за да имам и аз ориентировка.
Reply

#15
Поръчах на един познат да ми търси обикновен багажник. Мисля че ще е по добре от магнитния. Хем ще е фанат по здраво, ще съм по спокоен, а пук могат да се сложат спокойно 4 чифта ски. Също е удобен и за борд. Ще имам нужда да слагам и двете на него, така че е ясно решението. Big Grin
Reply

#16
Поръчах на един познат да ми търси обикновен багажник. Мисля че ще е по добре от магнитния. Хем ще е фанат по здраво, ще съм по спокоен, а пук могат да се сложат спокойно 4 чифта ски. Също е удобен и за борд. Ще имам нужда да слагам и двете на него, така че е ясно решението. Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#17
след като прерових е-бея и още няколко саита случайно попаднах на това което ми трябва и то само за 70 лв - багажник за два сноуборда или 4 чифта ски и то някъде в началото на софия. Щях да проверявам таз неделя ама ей на забравих.
като намеря линка ще го пусна и ако някой софиянец иде да пазарува искам и аз един багажник за сноуборд

пп: ето го http://911.bg/a2/offers.asp?p=1024535 води се приставка, т.е. не е бажник както си мислех първоначално а се монтира върху напречни греди / багажник / върху покрива

има и по ефтин вариант за по малко бройки http://911.bg/a2/offers.asp?p=1024534 който лично мен също ме устройва, защото имам борд
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#18
след като прерових е-бея и още няколко саита случайно попаднах на това което ми трябва и то само за 70 лв - багажник за два сноуборда или 4 чифта ски и то някъде в началото на софия. Щях да проверявам таз неделя ама ей на забравих.
като намеря линка ще го пусна и ако някой софиянец иде да пазарува искам и аз един багажник за сноуборд

пп: ето го http://911.bg/a2/offers.asp?p=1024535 води се приставка, т.е. не е бажник както си мислех първоначално а се монтира върху напречни греди / багажник / върху покрива

има и по ефтин вариант за по малко бройки http://911.bg/a2/offers.asp?p=1024534 който лично мен също ме устройва, защото имам борд
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#19
Аз пък взех моят красавец с напречен багажник (греди) на VOLVO, та въпроса ми е имате ли някаква идея за подобно чудо за ски само че да се монтира на напречни греди?
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#20
Аз пък взех моят красавец с напречен багажник (греди) на VOLVO, та въпроса ми е имате ли някаква идея за подобно чудо за ски само че да се монтира на напречни греди?
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)