The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC 90, фаровете

#11
Прави го на запалена кола, а не на контакт или нещо подобно. Това за бушона не го знам, ама ми звучи крайно несериозно. Ама я закарай някъде където има "стенд". Иначе е вятър работа и най-много да ги вдигнеш повече и да почнеш да пречиш.
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#12
julianov83 Wrote:Ааха, добре. Благодаря - поне за това да съм спокоен, че ми е наред. Понеже някъде четох , че като е с нивомат трябвало да се мърдат нагоре-надолу като подам контакт. А моята нали е 7 местна и би трябвало да е такава. А иначе са ми възнисичко фаровете. Ще пробвам да ги врътна малко от винтчетата, дето са за настройка. Ама май имаше някаква особеност и там - трябвало да извадя някакво реле или бушон, та да си останат така или бъркам...четох го някъде из темите.

Нивомата е механичен и е само на задните амортисьори. Цената на този тип амортисьори е... Confusedhock: :twisted: Confusedhock:
Reply

#13
Tisho Wrote:
julianov83 Wrote:Нивомата е механичен и е само на задните амортисьори. Цената на този тип амортисьори е... Confusedhock: :twisted: Confusedhock:

Ясно....викаш: да се подготвям психически... Wink Чисто информативно : как стоят нещата горе долу като цена имам в предвид, а и къде се справят с тези неща?
Reply

#14
900 и няколко лева на бройка Wink
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#15
Аха...ясно. То пък може да не ми се падне и това на мен.Тези дни, от както изреждам тука в писмен вид какви проблеми съм имал и все още имам с тоя барутник взех да си давам напълно ясна сметка в какъв филм съм попаднал...то вече моето взе да прилича на някакъв нереален виц. Няма нещо и някъде, което да и е в ред на тая кола.... Баси чудото. Хахахаха.
Reply

#16
Тая кола ще я възкресиш като птицата Феникс! Big Grin
Или като конструктор ЛЕГО...
Нивоматите на 960-ката бяха около 780 лв. за брой, не стига другото, ами и ги нямаше налични...
Намерихме ги в Англия на 2/3 от цената барабар с доставката.
За ХС90-ката бяха над 1000 лв. в МП.
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#17
Погледни го от добрата страна. Като я реставрираш, ще можеш да я продадеш за сума ти пари на Волво да го направят музеен експонат.. :lol:
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#18
iago Wrote:Погледни го от добрата страна. Като я реставрираш, ще можеш да я продадеш за сума ти пари на Волво да го направят музеен експонат.. :lol:
Spurs Wrote:Тая кола ще я възкресиш като птицата Феникс! Big Grin
Или като конструктор ЛЕГО...
Нивоматите на 960-ката бяха около 780 лв. за брой, не стига другото, ами и ги нямаше налични...
Намерихме ги в Англия на 2/3 от цената барабар с доставката.
За ХС90-ката бяха над 1000 лв. в МП.

Чул ви Господ и двамата. :lol: То според мен и сега може да се ползва като експонат от Волво - на практика развалина от където и да го погледнеш, ама си дойде на ход от 3000 км. мина още 15 000 и все още е в движение! Хахахаха. Това Волво верно ще излязат яки машини!!! Следващата ми кола пак ще е Волво, ама ще си го избера сам. Big Grin
Reply

#19
julianov83 Wrote:Чул ви Господ и двамата. :lol: То според мен и сега може да се ползва като експонат от Волво - на практика развалина от където и да го погледнеш, ама си дойде на ход от 3000 км. мина още 15 000 и все още е в движение! Хахахаха. Това Волво верно ще излязат яки машини!!! Следващата ми кола пак ще е Волво, ама ще си го избера сам. Big Grin

Е значи не е баш развалина. Историята познава и колеги, които имаха драми с регистрацията(За едно XC70 става въпрос) след което правиха скорости, мотор(всъшност май по мотора не беше нещо сериозно) и какво ли още не. Твоята явно прилича на.... но пък върви, защото има доста случай в който колата е перфектна и неможеш да я закараш от автокъщата до КАТ...

Междодругото жената ме усведоми преди малко по телефона - има промоция до 26-ти декември за новото XC90, който иска може да го притежава за 49.99лв. :mrgreen: Tongue
Reply

#20
Къде това , бе колега? В Джъмбо ли? Хихихи
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)