The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно Бензина

#1
Ако имате въпроси за бензина може да ме питате знам доста неща за производството му и т.н.
Reply

#2
Къде е най-добре да зареждаме? Това е въпроса май за бензина! Дай ако имаш инфо за бензиностанции... Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#3
На ОМВ Бензин 100+ и Алпин дизел се внасят от Австрия другите горива се зареждат в Лукойл Нефтохим Бс с тяхна добавка 1л на цистерна каква е не се знае пише ОМВ на бутилката
Ромпетрол и Еко зареждат горивата от Румъния
Петрол и Лукойл Бензиностанциите сиреч Лукойл България зареждат от Лукойл Нефтохим Бс
Shell зареждат от Лукойл Нефтохим Бс като им слагат някаква тяхна добавка на всяка цистерна около 1 литър каква е не мога да кажа фирмена тайна
Като качество на горивата от Лукойл Нефтохим Бургас са добри отговарят на всички Евро стандарти но гаранцията е до портала от там нататък правете си изводите
Лукойл България и Петрол са основните разпространители на горивата от Лукойл Нефтохим Бс в България но Рафинерията не може да гарантира качеството на техните горива от колонките (правете си изводи сами)
Ще ви кажа с няколко думи зареждайте от нови бензиностанции на които резервоарите им са нови не забравяйте, че на всички резервоарите са под земята ако е стара бензиностанция резервоарите корозират пълнят се с води и механични примеси и т.н. както бензиностанции с повече коли поток на възлови места
Reply

#4
Колега, благодаря за информацията... имаш ли инфо за бензина на Газпром?

Sent from my mobile using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#5
Да включа и въпрос за Круиз, че 99% зареждам от тях, когато съм в София...
Казвали са ми че зареждат от едно място с ОМВ ама дали е вярно...
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#6
А относно керосина и авиобензина?
ex XC90
Reply

#7
Колега а за бензина и газта в бензиностанций ,,Дега,,Бургас
Reply

#8
Нямам информация за всички търговци, но повечето вериги бензиностанции зареждат от Лукойл Нефтохим Бургас не забравяйте, че в Румъния рафинерията е част от ОАО Лукойл. За летището в Бургас знам че зареждат от Лукойл Нефтохим Бургас но нищо повече като инфо не знам освен че сменят режима на фабриката да произвеждат керосин .Искам да ви кажа че има лятна и зимна спецификация на горивата и има разлики които може да окажат значение на по капризните двигатели, винаги зареждайте препоръчителните стойности на горивата от производителя на автомобила във наръчника на автомобилите пишат с какви параметри горе долу трябва да са горивата.Не зареждайте и шано горива които са стояли незнайно къде и колко време независимо от тяхната цена после ремонтите ще ви струват повече от спестените средства за гориво. Горивата които престояват повече от 2 месеца си губят част от характеристиките .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)