This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дисплей навигация
Колеги имам следния проблем с дисплея на навигацията на XC 70 D5 AWD 2009 г. -както си работи нормално в един момент започва да премигва до толкова,че не се разчита и вижда нищо-понякога преминава в бял екран,по някое време се оправя и така като развален грамофон , каква може да е причината и съвет за отстраняването и-Благодаря предварително !
Цитирай
Thanks given by:
Big Grin като го потупна по нашенски се оправя-сега ми се иска да го изкарам и да поогледам връзките,но не намерих точни клипове за вадене-някакви съвети
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте отново  Big Grin гледам 1г. е минала от този ми пост и никакви отговори-та да продължа да си водя монолога с надеждата да премине към диалог-омръзна ми да го потупвам и горещо се интересувам маха ли се декоративната решетка около изкачащия дисплей или за да го поогледам трябва да се вади из под таблото някъде-и евентуални насоки за специалисти в областа в североизточна БГ 

Рових дълго из нета и ..нищо освен вече разглобени,но не и как се вади
Цитирай
Thanks given by:
Трябва да е на щипки.
Но внимавай как се опитваш да я вдигнеш, че може да повредиш таблото.
Цитирай
Thanks given by:
Благодаря за отговора Тишо,опитах много нежно и от страх да не изкривя или повредя нещо се спрях-иначе тук в Германия мога да си поръчам нов,има ги нови и 2-ра ръка и не ми е проблем и все някак ще се справя да го сменя (така мисля) Проблемът ми е,че ако отида на сервиз за добър ден ще ме почнат с 200 евро-САМО за добър ден-е извинявам се,но не си пия кафето с Меркел  Cool  и то за един дисплей......ще е много тъпо да цакам за мен лично грешни пари-та затова търся помоща от съфорумци,ако някой го е правил или в по горния си пост попитах за надежден спец в североизточна БГ,като се прибера след месец да оправя дразнещия проблем  Undecided . Интересното е,че се скъсах на английски и на немски да търся-е няма едно клипче как се вади този дисплей-монитор...... Dodgy
Цитирай
Thanks given by:
Ще погледна какво пишат във Вида за разглобяването, но няма да е тази вечер. Утре евентуално.
Цитирай
Thanks given by:
Big Grin Бях си позабравил темата докато не ме хванаха днес лудите та успях да си разколача навито (за 3 мин. ). 
давам линк към една обява,от която само SERIAL NO. не съвпада с моята и всичко останало си е 1/1-на вид си е същата.....ако сериал номера е различен проблем ли е-в смисъл става ли ?

https://www.ebay.de/itm/164793956158?chn...7QQAvD_BwE
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)