The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво v70 1997 г - търся съвет. Проблем със скоростна кутия.

#1
Здравейте! Благодаря за прием и се извинявам за моят лош българският език, съм чужденка. Търся съвет. История е следната. Имам кола Volvo v70, 1997, автомат, дизел. Колата започваше да пробуксува след преспиране. В един сервиз казаха че трябва да заменям масло в скоростна кутия, но те не се занимават. Заведох я в сервиза на ул. Балчо Нейков,София. Изъясних проблем. Майстор на другият ден казаше че трябва ремонт и ще струве 500 лв. Съгласих се защото преди ремонтирах там и бях доволна. Кога дошла съм за кола с пари те ми казаха, че замениха масло в скоростна кутия, освен това карета на полуоски, вспомогателен ремък и обтегач до него и накладки на спирачки. На следващият ден има същият проблем и още по зле. Най после оказаше че има проблем в скоростната кутия, а ремонти направени в сервиза на Балчо Нейков изобщо нямат връзката с кутия освен замена на масло. Попитах колко може да струве такав ремонт или замена в специализиран сервиз на Джавахарлан Неру - 2000-3000 лв. Сега по малко сбирам парички и ще ги сбирам още дълго, имам време за да помисля ще ремонтирам ли Volvo или ще търся друга кола втора употреба за 3000? По скъпа кола за съжаление все пак не би могла да се позволим. А вашето мнение? По добре да ремонтирам или да я продадем за части? А също и какаво мислите относно кутия от морга и къде, в какав сервиз мога да я монтирам в София?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)