The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кой иска Haynes Volvo 850 като pdf.

#31
Venstan Wrote:
Dumfree Wrote:Ръководството е за моделите от '92 до '96 като не покрива дизеловите модели.
Файла е ~43MB, мога да го разцепя и да го пратя по e-mail на който иска.

!-------------ЕДИТ-------------!от съмуан

Ето го като уеб вариант за разглеждане:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/850/">http://volvoclub-bg.com/850/</a><!-- m -->

Скоро ще го кача и на пдф формат. Съжалявам за закъснението - просто бях забравил :oops:
Много ще ти бъда благодарен ако ми го пратиш и на мен!
<!-- e --><a href="mailto:dhrd@abv.bg">dhrd@abv.bg</a><!-- e -->
Reply

#32
прати и на <!-- e --><a href="mailto:legaladvicebg@yahoo.com">legaladvicebg@yahoo.com</a><!-- e --> - please :wink: омръзна ми да се чудя кое как се отваря - после излиза, че било простичко ама ...
Reply

#33
прати и на <!-- e --><a href="mailto:legaladvicebg@yahoo.com">legaladvicebg@yahoo.com</a><!-- e --> - please :wink: омръзна ми да се чудя кое как се отваря - после излиза, че било простичко ама ...
Reply

#34
някой да е отварял конзолката с копчетата за прозорчите и огледалата? не правят добър контакт и трябва да ги почистя. намирх на един руски сайт как се отваря на V70 ама не ще да иска.
Reply

#35
някой да е отварял конзолката с копчетата за прозорчите и огледалата? не правят добър контакт и трябва да ги почистя. намирх на един руски сайт как се отваря на V70 ама не ще да иска.
Reply

#36
Абе хора и на мен ми пише 4е фаила е повреден и не може да го отвори ако ще и 10000 пъти да пробвам!!! И ако може и на мен някои да ми го прати на маил <!-- e --><a href="mailto:viki_ssf@bv.bg">viki_ssf@bv.bg</a><!-- e --> или на 204760343 icq!!! Предварително балогодаря!!!! :wink: :wink: :wink:
Reply

#37
Абе хора и на мен ми пише 4е фаила е повреден и не може да го отвори ако ще и 10000 пъти да пробвам!!! И ако може и на мен някои да ми го прати на маил <!-- e --><a href="mailto:viki_ssf@bv.bg">viki_ssf@bv.bg</a><!-- e --> или на 204760343 icq!!! Предварително балогодаря!!!! :wink: :wink: :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)