The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Инсталиране на Vida Dice 2014

#31
Huh  Huh  Huh 

http://prikachi.com/images.php?images/982/9639982l.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/983/9639983T.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/985/9639985H.jpg
Reply

#32
Кликни на initial state долу в дясно.
Reply

#33
Направих го и 2-ра и 3-та снимка са след като го направих-ровейки се в нета за кода за грешка се оказа,че е много неориентиран код-нещо като мен Big Grin  може да е от 1000 неща Dodgy  Станах за смях вече Big Grin  и се опитвам да се поставя на мястото на знаещите и как усещам ,че трябва да ми се обяснява като на 10 г. хлапак,а никой няма такова време и разбирам напълно всички...... Sad
Reply

#34
Спокойно, и аз гледах като индианец пишеща машина VIDA-та първите няколко дни след като я инсталирах.

Имам предвид initial state на първата снимка, там като кликнеш ще ти излезне всичко което е записала колата.
Reply

#35
Намерено и преведено от Гугъл Cool

1. Обърнете внимание, че кодът U0401 също понякога е допълнително дефиниран от подкод по този начин  - U0401.XX.(В МОЯ СЛУЧАЙ-68) В тези случаи подкодът служи за определяне на конкретната система, в която е налице неизправността. Тъй като не всички производители използват подкодове, винаги се обръщайте към ръководството за засегнатото приложение, за да определите точното определение на код U0401, както се прилага за това конкретно приложение.
Най-общо казано, всички контролни модули в модерно приложение са свързани помежду си чрез много сложна мрежа от кабелни снопове, която е общо известна като шинната система CAN (Controller Area Network). По време на нормална експлоатация на превозното средство, оперативната информация и команди, които засягат всички аспекти на работата на превозните средства, непрекъснато се обменят между модулите за управление, някои от които са програмирани да очакват определен тип информация от тясно свързани модули.
Почти във всички случаи PCM действа не само като своеобразна клирингова къща за обмен на информация, но също така „контролира“ обмена на информация между модулите за управление и трябва ли да открие грешка в комуникацията между два или повече контролни модула за период от време, което надвишава ограничението, зададено от производителя, той ще зададе код U0401 и ще свети предупредителна лампа.

2. Някои често срещани причини за код U0401 могат да включват следното-(мисля да започна от тук)
  • Повредени, изгорени, къси, изключени или корозирали окабеляване и / или конектори
  • Ненормални напрежения в системата
  • При някои приложения дефектните сензори за двигател и управляемост могат да причинят този код или да допринесат за неговото задаване. Имайте предвид обаче, че в тези случаи дефектните сензори ще бъдат обозначени със специални кодове
  • Един или повече дефектни контролни модули. Обърнете внимание, че повредата на контролния модул е рядка и повредата трябва да се търси на друго място, преди да бъде заменен всеки контролен модул
За новочетящи-гасне в движение когато и скимне през период от 100-200-500,че до 3500 км. съм стигал без проблем-след гаснене няма палене и след престой от няколко часа всичко е 6 до следващото гаснене-търся причината Dodgy
Reply

#36
Ето това initial state имам в предвид.
Кликни там и виж какви ги е записало. Направи един принт скриин на списъка с грешките. 
И после ще го мислим. 
   
Reply

#37
(08-30-2019, 12:15 PM)Tisho Wrote: Спокойно, и аз гледах като индианец пишеща машина VIDA-та първите няколко дни след като я инсталирах.

Имам предвид initial state на първата снимка, там като кликнеш ще ти излезне всичко което е записала колата.

Това ли е Тишо-горе в по средата се вижда,че е записала това на 15 ти февруари-тогава сменях гарнитура на глава в БГ и след тестовете след смяна започнаха тези парчета с гасненето-в темата -Отсранен проблем или.... съм описал всичко

http://prikachi.com/images.php?images/983/9639983T.jpg

Всъщност преди да я сменя гарнитурата в БГ тук в Германия разни.....решиха,че губи антифриз от ЕГР и след смяната му с нов не можеха да я запалят и после я натоварих за бг за смяна на гарнитура и не знам кой е първо източника създал проблема или си е била така колата от преди,понеже си гасне на неопределен период и км.

Коригирах малко горния пост,че не беше много точен като обяснение
Reply

#38
Инсталирай един Team Viewer на лаптопа и ми дай достъп като си закачил колата и да видим какво се случва.
Reply

#39
(08-30-2019, 01:05 PM)Tisho Wrote: Инсталирай един Team Viewer на лаптопа и ми дай достъп като си закачил колата и да видим какво се случва.

Добра идея,но май няма да хване Wi-fi от долу,че съм на 8-ми етаж ,ще опитам да хвана най близкото за паркиране място и ще опитам връзка с безжичния,ако хвана нет няма да я мръдна от там за  да действаме когато и да е-аз в момента не я карам от страх да не ми загасне насред трафик   Undecided  Имам и една комшийка която е на 3-тия,може чрез нея да опитам Big Grin  Ще видим
Reply

#40
Ако имаш мобилен нет си пусни тетеринга на телефона и цъкайте.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)