The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
А някой отварял ли е ЖАБКА, дето не се отваря ... Е аз - ДА!

#41
Бъзикай се Тони, ама без това зъбче - никакъв шанс за нормално отваряне!

НОУ-ХАУ:

Цаката е че трябва да хванеш и да свалиш /откъртиш/ предната част на вратата, която е тапицирана пластмаса. Отзад е основата с механизма и нея няма защо да трошиш. Аз за малко и нея да подкарам ..
Обаче изтръгнах един болт с пластмасовата основа и надзърнах, та ме осени ... по-деликатна идея /ама вече бая бях ръчкал с телове, пластини, докторски сечива, ножици и всякакви чекръци.../ ИЗЛИШНО!
Виж снимката.
/...сори за грешките по снимката, но после видях "клавишките" .../

Та аз развих най-левия горен винт /как? ... с нечовешки усилия, но беше разхлабен... / и изкъртих и двата горни средни винта с основите./Гледай зеления цвят/. Вече можеше да се бръкне и повдигне езичето /виолетовия цвят/ и отворих Жабок Жан Ван дам Бама.
После си развих останалите болтове /виж червения цвят и ... вече по-спокойно изследвах проблема. :lol:

Сега като намеря чарка - залепвам двата разкъртени винта /лепеното остава вътре после - и е без проблем!/
Няма да се вижда - перфектно!
Дори имам избор: "поялник" или "проксипол" .... може и "капчица" дори :lol:

Язък само за ръба на тапицерията ... , нямаше нужда там да се мъча!

Абе, ако на някой му се опъне като на мен ЖАБА - обажда ми се ... освен снимковото ноу-хау, може и на място да дойда и да подскажа как да й е..ме м.й..та на Жабата по-наукосъобразно.

Това е!

А ти Тони виж там пловдивската група ... по вашите автоморги за 850-ци дето разсъбличат ... /не купувачине, а колите/ ... търся част от механизъма - този на схемката.
/вземам и цяла част, стига това да го има здраво./
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#42
Бъзикай се Тони, ама без това зъбче - никакъв шанс за нормално отваряне!

НОУ-ХАУ:

Цаката е че трябва да хванеш и да свалиш /откъртиш/ предната част на вратата, която е тапицирана пластмаса. Отзад е основата с механизма и нея няма защо да трошиш. Аз за малко и нея да подкарам ..
Обаче изтръгнах един болт с пластмасовата основа и надзърнах, та ме осени ... по-деликатна идея /ама вече бая бях ръчкал с телове, пластини, докторски сечива, ножици и всякакви чекръци.../ ИЗЛИШНО!
Виж снимката.
/...сори за грешките по снимката, но после видях "клавишките" .../

Та аз развих най-левия горен винт /как? ... с нечовешки усилия, но беше разхлабен... / и изкъртих и двата горни средни винта с основите./Гледай зеления цвят/. Вече можеше да се бръкне и повдигне езичето /виолетовия цвят/ и отворих Жабок Жан Ван дам Бама.
После си развих останалите болтове /виж червения цвят и ... вече по-спокойно изследвах проблема. :lol:

Сега като намеря чарка - залепвам двата разкъртени винта /лепеното остава вътре после - и е без проблем!/
Няма да се вижда - перфектно!
Дори имам избор: "поялник" или "проксипол" .... може и "капчица" дори :lol:

Язък само за ръба на тапицерията ... , нямаше нужда там да се мъча!

Абе, ако на някой му се опъне като на мен ЖАБА - обажда ми се ... освен снимковото ноу-хау, може и на място да дойда и да подскажа как да й е..ме м.й..та на Жабата по-наукосъобразно.

Това е!

А ти Тони виж там пловдивската група ... по вашите автоморги за 850-ци дето разсъбличат ... /не купувачине, а колите/ ... търся част от механизъма - този на схемката.
/вземам и цяла част, стига това да го има здраво./


Attached Files Thumbnail(s)
   
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#43
и моето е счупено точно там

к'ви педераси са французите: защо такива неща не се чупят на техните коли..
Reply

#44
и моето е счупено точно там

к'ви педераси са французите: защо такива неща не се чупят на техните коли..
Reply

#45
Накрайникът е от някаква сплав - отливка и ... при друсане или насилване /блъскане на Жабия КАПАК/ ... ЯВНО идва момента на СТАЧКАТА!

Но, колегата n_markov, допълни НОУ-ХАУ-то с нещо което дори вече направих и Жабката работи.
На мястото дето е бил зъба, пробих с 3 мм бургия и ... поднових "пишката" с нещо което набих и дори лепнах с течен метал. И тази сутрин стана ... да видим до кога. :roll:

Това не пречи да си сменя частта при сгоден случай, защото може пак да откаже. А бих си сменил и тапицираната част на капака /не знам дали се предоставя отделно м МПФ, но с остърган ръб е грозновато!!!/.
Чакам си алман67 ... да даде знак - и се мятам там на едни части. а може и на тапицерийка /светло - сива/, ако някой се чуди какво да я прави, а му се търкаля някъде капак на жабка без други неща.

Биче, използвай ноу-хауто и действай!
Втората пружинка с оста се слага като завинтваш капачката с трите болта на ключалката. /те това ме забръчка най-много/!

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ... СЛУЧКАТА ПО ТЕМАТА -
ДА НЕ ИМ СЕ СЛУЧВА!

Тази тема я считам за приключена, и я преобразувам в тема:

КУПУВАМ ВРАТА на жабка със СВЕТЛО СИВА ТАПИЦЕРИЯ.

Може Ключът да не заключва или да е счупен.
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#46
Накрайникът е от някаква сплав - отливка и ... при друсане или насилване /блъскане на Жабия КАПАК/ ... ЯВНО идва момента на СТАЧКАТА!

Но, колегата n_markov, допълни НОУ-ХАУ-то с нещо което дори вече направих и Жабката работи.
На мястото дето е бил зъба, пробих с 3 мм бургия и ... поднових "пишката" с нещо което набих и дори лепнах с течен метал. И тази сутрин стана ... да видим до кога. :roll:

Това не пречи да си сменя частта при сгоден случай, защото може пак да откаже. А бих си сменил и тапицираната част на капака /не знам дали се предоставя отделно м МПФ, но с остърган ръб е грозновато!!!/.
Чакам си алман67 ... да даде знак - и се мятам там на едни части. а може и на тапицерийка /светло - сива/, ако някой се чуди какво да я прави, а му се търкаля някъде капак на жабка без други неща.

Биче, използвай ноу-хауто и действай!
Втората пружинка с оста се слага като завинтваш капачката с трите болта на ключалката. /те това ме забръчка най-много/!

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ... СЛУЧКАТА ПО ТЕМАТА -
ДА НЕ ИМ СЕ СЛУЧВА!

Тази тема я считам за приключена, и я преобразувам в тема:

КУПУВАМ ВРАТА на жабка със СВЕТЛО СИВА ТАПИЦЕРИЯ.

Може Ключът да не заключва или да е счупен.
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#47
и на моето Волво 144 едната жабка не се отваря, то е с 2))))), ама като си спомня, че на предишната кола карах 2 години с отворена жабка, и не посмях да я изкъртя....иначе си има - ключ, брама, ама...... :oops:
Reply

#48
и на моето Волво 144 едната жабка не се отваря, то е с 2))))), ама като си спомня, че на предишната кола карах 2 години с отворена жабка, и не посмях да я изкъртя....иначе си има - ключ, брама, ама...... :oops:
Reply

#49
Ти намери ли си вратичка за жабката любезни ? Че май ми се мотае нещо такова в гаража! :roll:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#50
Ти намери ли си вратичка за жабката любезни ? Че май ми се мотае нещо такова в гаража! :roll:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)