The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зимни гуми?

#1
здравейте колеги, доста четох във форума за избора на зимни гуми и сериозно се затрудних какви точно да си взема.
Става въпрос за Волво В40, едно стана ясно, че размера трябва да е 195/60/15 но марката не ми е ясна.
Моля да споделите кой с какви кара, доволен ли е, от къде ги е взел и т.н
Какво мислите за Фулда, Континентал, Сава, Polaris 2 Barum?
Благодаря
п.с
Как да разбера на ДОТ индекса на гумата на коя година производство съответства
Reply

#2
здравейте колеги, доста четох във форума за избора на зимни гуми и сериозно се затрудних какви точно да си взема.
Става въпрос за Волво В40, едно стана ясно, че размера трябва да е 195/60/15 но марката не ми е ясна.
Моля да споделите кой с какви кара, доволен ли е, от къде ги е взел и т.н
Какво мислите за Фулда, Континентал, Сава, Polaris 2 Barum?
Благодаря
п.с
Как да разбера на ДОТ индекса на гумата на коя година производство съответства
Reply

#3
Здравей колега,
Аз също доста време се чудя какви гуми да си купя. Първо харесах Dunlop 3D, но нещо няма такъв размер. Сега се спрях на Micheline alpin A3, и чакам да ми кажат цената. Поне за тях видях такъв размер да се внася в БГ. иначе за дота - трябва да го погледна на гумата и ще се сетя, но като цяло бяха 4 цифри - ако не се лъжа първите 2 са годината, а вторите - седмицата на производство или обратното, но нека някой колега да го потвърди.
Reply

#4
Здравей колега,
Аз също доста време се чудя какви гуми да си купя. Първо харесах Dunlop 3D, но нещо няма такъв размер. Сега се спрях на Micheline alpin A3, и чакам да ми кажат цената. Поне за тях видях такъв размер да се внася в БГ. иначе за дота - трябва да го погледна на гумата и ще се сетя, но като цяло бяха 4 цифри - ако не се лъжа първите 2 са годината, а вторите - седмицата на производство или обратното, но нека някой колега да го потвърди.
Reply

#5
kukulkan Wrote:Здравей колега,
Аз също доста време се чудя какви гуми да си купя. Първо харесах Dunlop 3D, но нещо няма такъв размер. Сега се спрях на Micheline alpin A3, и чакам да ми кажат цената. Поне за тях видях такъв размер да се внася в БГ. иначе за дота - трябва да го погледна на гумата и ще се сетя, но като цяло бяха 4 цифри - ако не се лъжа първите 2 са годината, а вторите - седмицата на производство или обратното, но нека някой колега да го потвърди.
Привет колега, добър избор, на мен ми обадиха следната оферта, като не знам защо по ниските са по скъпи
195/55 R15 15 85 T ALPIN A3 MICHELIN 201лв
195/60 R15 15 88 T ALPIN A3 MICHELIN 166лв
Тез гуми ги продава един колега от форум на Опел (предната ми кола)
та само ти давам цените информативно
Надявам се и други да споделят с какво карат или какво мислят да си купят.
Само да добавя и тук, че продължавам да си търся железни джанти 15-ки Smile
Reply

#6
kukulkan Wrote:Здравей колега,
Аз също доста време се чудя какви гуми да си купя. Първо харесах Dunlop 3D, но нещо няма такъв размер. Сега се спрях на Micheline alpin A3, и чакам да ми кажат цената. Поне за тях видях такъв размер да се внася в БГ. иначе за дота - трябва да го погледна на гумата и ще се сетя, но като цяло бяха 4 цифри - ако не се лъжа първите 2 са годината, а вторите - седмицата на производство или обратното, но нека някой колега да го потвърди.
Привет колега, добър избор, на мен ми обадиха следната оферта, като не знам защо по ниските са по скъпи
195/55 R15 15 85 T ALPIN A3 MICHELIN 201лв
195/60 R15 15 88 T ALPIN A3 MICHELIN 166лв
Тез гуми ги продава един колега от форум на Опел (предната ми кола)
та само ти давам цените информативно
Надявам се и други да споделят с какво карат или какво мислят да си купят.
Само да добавя и тук, че продължавам да си търся железни джанти 15-ки Smile
Reply

#7
Ако и тая зима е като миналата.... ебем ти и гуми по 200 лева! Аз миналата година така се наиграх - като си купх 4 броя зимни за старата кола.
Ще чакам до последно Smile Ако все пак към края на годината вземе, че натрупа 10-тина сантиметра сняг - има мн. добри регенерати по 55-60 лева между Красно Село и бул. България.
Reply

#8
Ако и тая зима е като миналата.... ебем ти и гуми по 200 лева! Аз миналата година така се наиграх - като си купх 4 броя зимни за старата кола.
Ще чакам до последно Smile Ако все пак към края на годината вземе, че натрупа 10-тина сантиметра сняг - има мн. добри регенерати по 55-60 лева между Красно Село и бул. България.
Reply

#9
Зимните гуми са не само за сняг, ами и при температури под 7 градуса. Така че те си трябват при всички положения. В момента пътувам от София до Равда и обратно всяка седмица, и то се се получава все така че е вечер, та аз вероятно скоро ще сменя гумите. Иначе истина е че нещо нямаше много сняг миналата година Sad Да се надяваме че тази ще имам много :clown:
Reply

#10
Зимните гуми са не само за сняг, ами и при температури под 7 градуса. Така че те си трябват при всички положения. В момента пътувам от София до Равда и обратно всяка седмица, и то се се получава все така че е вечер, та аз вероятно скоро ще сменя гумите. Иначе истина е че нещо нямаше много сняг миналата година Sad Да се надяваме че тази ще имам много :clown:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)