The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля за малко помощ, парното духа само студено!?!

#1
Колеги здравейте, имам нужда от малко помощ. От два месеца имам Волво В40 1.8 16 и досега нямах никакви проблеми. Днес обаче както се прибирахме исках да си пусна топло, но уви духаше само студено. Спрях проверих нивото на охл. течност - ОК, пипнах маркучите към питата за парното-топли!!! Влязох и запалих, като очаквах ако е имало грешка да се е изчистила, но не! Двата индикатора (този на клапата за въздух от купето /въшно и на климатика за изключено) започнаха да мигат около 30 секунди и загаснаха. И после пак студ!?!

Моля за помощ...
Reply

#2
Колеги здравейте, имам нужда от малко помощ. От два месеца имам Волво В40 1.8 16 и досега нямах никакви проблеми. Днес обаче както се прибирахме исках да си пусна топло, но уви духаше само студено. Спрях проверих нивото на охл. течност - ОК, пипнах маркучите към питата за парното-топли!!! Влязох и запалих, като очаквах ако е имало грешка да се е изчистила, но не! Двата индикатора (този на клапата за въздух от купето /въшно и на климатика за изключено) започнаха да мигат около 30 секунди и загаснаха. И после пак студ!?!

Моля за помощ...
Reply

#3
Само да уточня че всичко с вентилатора на парното си е коректно, работи си и духа студ!
Reply

#4
Само да уточня че всичко с вентилатора на парното си е коректно, работи си и духа студ!
Reply

#5
Пуснал ли си го от централната конзола (трябва да го сложиш на червено) и после да си нагласиш градусите на климатроника. Няма начин да не духа топло.
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#6
Пуснал ли си го от централната конзола (трябва да го сложиш на червено) и после да си нагласиш градусите на климатроника. Няма начин да не духа топло.
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#7
Отидох в МПф и там откриха веднага проблема.. моторчетодето отваря и затваря клапата за топло-студено не сработва. За съжаление го нямаше налично и сега ще го търся ( в МПф цената е 111 лв.).
А мигането на диодите (около 20 сек) е инфо за проблема.

Междудругото открих и във ВАДИС въпросното моторче, с код - 308723353.
Reply

#8
Отидох в МПф и там откриха веднага проблема.. моторчетодето отваря и затваря клапата за топло-студено не сработва. За съжаление го нямаше налично и сега ще го търся ( в МПф цената е 111 лв.).
А мигането на диодите (около 20 сек) е инфо за проблема.

Междудругото открих и във ВАДИС въпросното моторче, с код - 308723353.
Reply

#9
потърси го в ибей може там да е по-евтино, ако не го намериш и правят доставка само за щатите обади ми се, мисля че мога да ти помогна
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#10
потърси го в ибей може там да е по-евтино, ако не го намериш и правят доставка само за щатите обади ми се, мисля че мога да ти помогна
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)