The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Диагностика на ХС 90

#11
значи диагностика можеш да направиш само в МОТО ПФОЕ. диагностината се извършва с VIDA която е през интернет. CD-тата на XC90 са слабо място особено ако са с чейнджар. и не дей да плюеш така хората защото в МП работят доста добри специалисти.

P.S. съвет от мен. отиди до МП да се пробват да ти извадят дисковете защото най вероятно ти не можеш. ако не стане си купи едно CD от там мисля че е около 350лв. ще ти заредят software за да го поткарат и всичко ще е о.к
Reply

#12
значи диагностика можеш да направиш само в МОТО ПФОЕ. диагностината се извършва с VIDA която е през интернет. CD-тата на XC90 са слабо място особено ако са с чейнджар. и не дей да плюеш така хората защото в МП работят доста добри специалисти.

P.S. съвет от мен. отиди до МП да се пробват да ти извадят дисковете защото най вероятно ти не можеш. ако не стане си купи едно CD от там мисля че е около 350лв. ще ти заредят software за да го поткарат и всичко ще е о.к
Reply

#13
ти като типичен служител на МП парите за нищо си ги нямаш........
кажи ми можеш ли да решиш проблема персонално или не и не ме пращай там молятеSmile
Поздрави.
Пак казвам колата не е моя ама доста често ми се налага да пътувам с нея и съм поел ангажимент да се опитам да реша проблема
помагайте Arrow
Smile
Arrow
И знам хора който правят диагностика на волвото, обаче с такъв казус не могат да се оправят - само двигатели. Та не е само мп
Reply

#14
ти като типичен служител на МП парите за нищо си ги нямаш........
кажи ми можеш ли да решиш проблема персонално или не и не ме пращай там молятеSmile
Поздрави.
Пак казвам колата не е моя ама доста често ми се налага да пътувам с нея и съм поел ангажимент да се опитам да реша проблема
помагайте Arrow
Smile
Arrow
И знам хора който правят диагностика на волвото, обаче с такъв казус не могат да се оправят - само двигатели. Та не е само мп
Reply

#15
zombaiko Wrote:ако не стане си купи едно CD от там мисля че е около 350лв. ще ти заредят software за да го поткарат и всичко ще е о.к

нека не прозвучи грубо, но мисля, че трябваше да завършиш това което си започнал :evil:

cd - 350 лв
софтуер 50-100 лв
труд 50-100 лв
още нещо 50-100 лв / моя скромен опит показва че винаги излиза нещо допълнително /

и като дръпнем чертата какво се оказва, добре дошел чичко паричко

не отричам, че има специалисти, но признай че има и доста НЕспециалисти. Всеки от нас се е сблъсквал с МП и си е направил някакви изводи. Ако ще ги защитаваш поне кажи защо, а не по принцип. Ако се поровиш малко ще видиш, че тук никой от нас не ги плюе просто ей така за спорта
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#16
zombaiko Wrote:ако не стане си купи едно CD от там мисля че е около 350лв. ще ти заредят software за да го поткарат и всичко ще е о.к

нека не прозвучи грубо, но мисля, че трябваше да завършиш това което си започнал :evil:

cd - 350 лв
софтуер 50-100 лв
труд 50-100 лв
още нещо 50-100 лв / моя скромен опит показва че винаги излиза нещо допълнително /

и като дръпнем чертата какво се оказва, добре дошел чичко паричко

не отричам, че има специалисти, но признай че има и доста НЕспециалисти. Всеки от нас се е сблъсквал с МП и си е направил някакви изводи. Ако ще ги защитаваш поне кажи защо, а не по принцип. Ако се поровиш малко ще видиш, че тук никой от нас не ги плюе просто ей така за спорта
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#17
1. не съм служител на гореспоменатата фирма
2. нямам никаква изгода да те пращам там
3. прави каквото искаш ти си поел ангажимент не аз Big Grin
4. 350лв. за оригинално CD не са много като се сравни с цените по хипермаркетите
5. просто давам съвет какво да направиш
6. не дай боже да имаш проблем по електрониката (най-вероятно ще ходиш в чужбина да ти оправят колата) и тогава ще ревеш от цени
7. нещата свързани с волво са ми ясни защото съм работил в Австия в сервиз нс волво и там за какви цени става бъпрос. а в момента инам познат който работи в МП.

P.S. като твоя познат кара кола за 100000лв. не би трябвало да се притеснява от 350лв.
Reply

#18
1. не съм служител на гореспоменатата фирма
2. нямам никаква изгода да те пращам там
3. прави каквото искаш ти си поел ангажимент не аз Big Grin
4. 350лв. за оригинално CD не са много като се сравни с цените по хипермаркетите
5. просто давам съвет какво да направиш
6. не дай боже да имаш проблем по електрониката (най-вероятно ще ходиш в чужбина да ти оправят колата) и тогава ще ревеш от цени
7. нещата свързани с волво са ми ясни защото съм работил в Австия в сервиз нс волво и там за какви цени става бъпрос. а в момента инам познат който работи в МП.

P.S. като твоя познат кара кола за 100000лв. не би трябвало да се притеснява от 350лв.
Reply

#19
Mishell Wrote:Ами Toyaga-ta в Студентски град? :roll:
Пробвай се там.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#20
Mishell Wrote:Ами Toyaga-ta в Студентски град? :roll:
Пробвай се там.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)