The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Избор на сервиз преди покупка на Волво S 80 2.4D

#1
Насочил съм се към закпуване на Волво S 80 2.4 D5. Моля, да ми препоръчате добър специализиран сервиз в София, в който мога да проверя колата. Не искам да ходя в Мото Пфое и Волво Алтернатив понеже там познават собственика и не съм сигурен доколко ще са обективни в проверката на колата. Чух добри отзиви за някакъв сервиз K&B Service в Студентски град? Мога ли да им се доверя? Ако не, кой сервиз за Волво бихте ми препоръчали? (Извинявам се, че правя нова тема, понеже видях, че има такива за сервизи в София, но просто се надявам да ми препоръчате най-доброто).
Колата изглежда доста запазена с пълна сервизна история в Мото Пфое на 163 000 реални (надявам се!) километра. Но все пак искам да й направят щателна проверка, защото парите, които собственикът й иска изобщо не са малко.
Какви „изненади” могат да се очакват попринцип от този мотор на тези километри (в случай, че километрите са реални)? Колата е 2010 година, първия фейслифт, с ръчна скоростна кутия.
Благодаря за отговорите!
Reply

#2
Здравейте! Ние сме колеги част от официалния сервиз на Волво в София преместили се в нов сервиз на ул. Самоковско шосе.  Може да Ви предложим бързо и качествено обслужване в приятна обстановка на достъпни цени.
За повече информация може да посетите страницата ни във Фейсбук: https://www.facebook.com/exclusivercars/
или да ме потърсите на тел. 0878472177.
За нас ще е удоволствие да Ви бъдем полезни!

Здравейте! Ние сме колеги част от официалния сервиз на Волво в София преместили се в нов сервиз на ул. Самоковско шосе.  Може да Ви предложим бързо и качествено обслужване в приятна обстановка на достъпни цени.
За повече информация може да посетите страницата ни във Фейсбук: https://www.facebook.com/exclusivercars/
или да ме потърсите на тел. 0878472177.
За нас ще е удоволствие да Ви бъдем полезни!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)